x-kom hosting

Brother MFC do biura

Dżony2
utworzono
utworzono

Witam

bardzo proszę o opinie na temat tego urządzenia wielofukcyjnego Brother. Ma być używane w biurze.  

  • 4 tygodnie później...

Dżony2
komentarz
komentarz

Może ktoś jednak pomoże co:)?

Erniks
komentarz
komentarz

Niezła maszyna, do biura to będzie ok, widzę, że ma dużą szybkość wydruku i wszelkie potrzebne funkcje jak wi-fi ,  dupleks :) cena nie mała, ale takiego urządzenia się tanio nie kupi. Sprawdziłem jeszcze koszty tonerów to tutaj już wychodzi tanio, bo są niedrogie zamienniki za około 130zł z wydajnością 3000 stron, więc toner powinien starczać na dość długo, chyba, że drukujecie kilkaset stron dziennie :D sprawdź sobie zamiennik DT3430B, jest na dobretonery.pl za 129zł. Nie wiem jak duża będzie intensywność drukowania, ale urządzenie i tak jest dobre i powinno dać radę bez problemu.

Dżony2
komentarz
komentarz

No wreszcie ktoś pomógł:)

amso
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja to jakoś nie jestem przekonany do nowych. Patrzę codziennie na to, co sprzedaję w sklepie i takie urządzenia poleasingowe do tej ceny sprawdzają się znakomicie :). Nie zacina się nie ma problemów fajnie działa i ogólnie, ale to tylko taka z lekka dygresja :). Ja do swojego brothera (MFC 8380 DN) kupuje toonery za 30-40 zł na 3000  stron więc jest ok :). Parametrowo oczywiście ta nowość wygrywa, ale to kwestia tego co się robi mi 600dpi skanu styka.

Edytowane przez amso
Nadia_90
komentarz
komentarz
Dnia 30.11.2016 o 09:45, Erniks napisał:

Niezła maszyna, do biura to będzie ok, widzę, że ma dużą szybkość wydruku i wszelkie potrzebne funkcje jak wi-fi ,  dupleks :) cena nie mała, ale takiego urządzenia się tanio nie kupi. Sprawdziłem jeszcze koszty tonerów to tutaj już wychodzi tanio, bo są niedrogie zamienniki za około 130zł z wydajnością 3000 stron, więc toner powinien starczać na dość długo, chyba, że drukujecie kilkaset stron dziennie :D sprawdź sobie zamiennik DT3430B, jest na dobretonery.pl za 129zł. Nie wiem jak duża będzie intensywność drukowania, ale urządzenie i tak jest dobre i powinno dać radę bez problemu.

 

No właśnie w sprawie tej intensywności druku, myślę, że jeżeli będzie się mało drukować to nie ma co kupować takiego urządzenia, może niech autor sprecyzuje. Co do zamienników to powiem Ci, że dobretonery ma dużo takich zamienników o dużej wydajności, nie wiem jak cenowo wypada to przy innych markach, ale myślę, że nieco taniej bo jak stosowałam kiedyś do brothera bodajże activejety to było dość drogo.

  • 3 miesiące później...
magdallena
komentarz
komentarz

Cześć, właśnie założyłam małą firmę i poszukuję sprzętu do biura a dokładniej kserokopiarki. Słyszałam, że takie sprzęty można zakupić w dobrej cenie http://www.ksero-contakt.pl
Świadczą usługę serwisowania od razu, zapowiada się dobra współpraca. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.