x-kom hosting

Zero reakcji komputera

Mateusz0922
utworzono
utworzono

Witam, mam taki problem ze stacją dysków, na oryginalnej stacji dysków od pewnego czasu komputer nie czyta mi płyt, słychać jak coś chodzi w napędzie lampka miga, ale na komputerze nic się nie pojawia. Podłączyłem drugą stacje i również jest tak samo. Wie ktoś może co mogę z tym zrobić ? 

Sadysta
komentarz
komentarz

A wyświetla Ci się ta stacja dysków w komputerze ? Jak w komputerze klikniesz na nią prawym przyciskiem myszy>wysuń to reaguje napęd ?

Mateusz0922
komentarz
komentarz

Nie wyświetla się właśnie

 

Sadysta
komentarz
komentarz

Stacje są podłączone przez sata? w menadżerze urządzeń się wyświetlają ? sterowniki od płyty głównej są zainstalowane ?

Mateusz0922
komentarz
komentarz

Jest podłączona przez Sata, wyświetla się w menadżerze i sterowniki są zainstalowane 

nitro07
komentarz
komentarz

1. Jaki masz system operacyjny?

2. wpisz w polu uruchom diskmgmt.msc zrób zrzut ekranu i wstaw na forum.

Mateusz0922
komentarz
komentarz

Mam windows 10

screen.png

bolek1960
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem podobną sytuację jak użyłem programu do hurtowej aktualizacji sterowników.

Nie wykrywała ani napędu podpiętego pod USB ani wbudowanego w laptop.

Skończyło się na formacie i problem ustąpił a programów typu SlimDrivers już nigdy nie użyję.

 

Mateusz0922
komentarz
komentarz

Czyli polecasz format komputera ? A nie ma jakiejś innej opcji ?

nitro07
komentarz
komentarz

Powiększ okno na cały ekran i zrób jeszcze raz zrzut ekranu.

Mateusz0922
komentarz
komentarz

zrzut.png

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.