x-kom hosting

Laptop używka dla dziewczyny. (1000)

badger92
utworzono
utworzono

Witam, moja dziewczyna od jakiegos czasu poszukuje laptopa, jest jednak dość wybredna i ma scisle okreslone wymagania, niektore bardziej uzasadnione, niektore mniej. Pomyslalem, ze spytam o zdanie tutejszych ekspertow. 
Cena: do tysiaka, generalnie jak wiadomo - im mniej tym lepiej

Przeznaczenie: ogólne: multimedia, internet, office, jakies mniej wymagajace gierki i programy

Inne wymagania: Lenovo odpada, preferowany procesor i5, min 4GB ramu, windows 10 (ew 8), miły dla oka 

 

Myślałem o Elitebook 8460p lub 2540p, przed zakupem chciałbym jednak poradzić się Waszej opini.

Z góry dzięki !

Jaro070
komentarz
komentarz

Za 1000 zł można znaleźć nieco nowsze laptopy - HP 8470p, 2570p oraz Dell E6430, E6330, E6230. Mają nowsze procesory i SATA3, więc SSD będzie działać trochę lepiej.

amso
komentarz
komentarz

Poczytaj o tym: http://amso.pl/Prezentujemy-Dell-e6230-news-pol-1458883828.html

Dell 6230 mobilny i fajny wielu osobm się podoba w tym kobietom bo jest opływowy. HP właśnie mniej bo one są takie cięższe bardziej kwadratowe wspomniany dell e6330 wśród kobiet budzi zainteresowanie.

Prosaid
komentarz
komentarz
Dnia 28.09.2016 o 14:19, Jaro070 napisał:

Za 1000 zł można znaleźć nieco nowsze laptopy - HP 8470p, 2570p oraz Dell E6430, E6330, E6230. Mają nowsze procesory i SATA3, więc SSD będzie działać trochę lepiej.

Posłuchaj Jara sam mi pomagał dobrać biznesówkę dla Taty jest zadowolony :)

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.