x-kom hosting

[PROBLEM]Ograniczone FPS do 30/60.

Aleks
utworzono
utworzono

Witam mam mały problem, otóż wczoraj wieczorem wszystko było dobrze cs:go śmigał na 140 fps, lol na 160, aż tu nagle po aktualizacji systemu (win. 10 64bit) ilość FPS ogranicza się do 30 bądź 60 fps. Sprawdzałem synchronizację pionową, przestawiałem opcje na wydajność itp; i nadal nic nie pomogło.

 

Używam laptopa, parametry:

 

Intel core i3-4005U 1.70GHz

8gb ram

win 10 64 bit

Karta graficzna zintegrowana, podczas grania przełącza się na nvidia geforce 920m

 

Dodatkowo zauważyłem, że podczas uruchomienia gry obraz delikatnie się zmienia robi się ciemniejszy. Ma ktoś jakiś pomysł, jak przywrócić dawne FPS'y?

GoldenRC
komentarz
komentarz

Sprawdź procesy, może jest uruchomione coś w tle co pożera fps

Aleks
komentarz
komentarz

Nic nie ma właśnie problem tkwi w tym, że fps blokują się na 60 i próbują iść w górę, ale coś je blokuje.

Pattom
komentarz
komentarz

Po wpisaniu w konsoli komendy: fps_max 150 nic się nie zmienia ?

Aleks
komentarz
komentarz
29 minut temu, Pattom napisał:

Po wpisaniu w konsoli komendy: fps_max 150 nic się nie zmienia ?

Nie.

Pattom
komentarz
komentarz

Laptop się nie przegrzewa ?

Aleks
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, Pattom napisał:

Laptop się nie przegrzewa ?

Nie.

siekieer
komentarz
komentarz

Mam to samo of paru dni( rowniez windows, karta ati). Pomaga wyjscie z gry( alt+tab) i ponowne wejscie :)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.