x-kom hosting

"Ładny" laptop dla studentki. [2000 zł]

zuziaz
utworzono
utworzono

Właśnie wybieram się na studia i dlatego potrzebuje  nowego laptopa. Niestety w tym temacie jestem typową blondynką i zupełnie nie wiem co mam kupić,  żeby spełniało moje oczekiwania.  Nie mam żadnych specjalnych wymagań, ma działać i się nie zacinać. Zależy mi mi na tym, żeby nie był wielki i ciężki, obecnie mam netbooka 11,6 cala i taka wielkość mi odpowiada, może być trochę większy, ale 15,6 to zdecydowanie za dużo. Nie potrzebuje czegos wybitnie super, bo i tak nie będe używać wszystkich jego możliwości. Fajnie by było, jakby nie był jakiś brzydki, no ale to nie jest najważniejsze :D chce na niego przeznaczyć max 2000. Pomocy, bo serio nie mam kogo spytać :)

zuziaz
komentarz
komentarz

A coś, co by od razu miało wgrany system? Bo ten tak poza tym jest super 

I ten biały jest śliczny :wub:

Prosaid
komentarz
komentarz

To zdecydowanie lepiej wybrać  Acer V3-372 też jest w formie białej z procesorem pentiumem U ale nowszej generacji wydajności jak i3U 5/6 generacja. A jest lepiej wykonany jak starszy model

zuziaz
komentarz
komentarz

On też nie  ma wygranego systemu. A mi to serio jest od razu potrzebne, z tego tylko powodu że zupełnie się na tym nie znam i nie chce potem jeszcze dodatkowo płacić. 

Prosaid
komentarz
komentarz

Do 2000 zł z zainstalowanym systemem dostaniesz spokojnie.

zuziaz
komentarz
komentarz

Ostatnie pytanie, teraz już typowej blondynki. Excela itp trzeba kupić osobno, tak? 

Youki
komentarz
komentarz

Pakiet Office to osobno.

 

Sobiepan
komentarz
komentarz

kup wersje  Microsoft Office " Home and Student", zawiera pakiet podstawowy czyli word, excel, power point i one note 

amso
komentarz
komentarz (edytowane)

Popatrz sobie na takie cos: Dell XPS 13 L321X to sprzęt na i5 można go mieć za 1500-1700 zł mieliśmy go w sklepie kilka razy i wiem, że się podoba kobietom, gdyż po prostu przypomina bardzo urządzenie apple. Opisałem go tutaj: http://amso.pl/Prezentujemy-Dell-XPS-13-L321x-news-pol-1461818227.html

Myślę, że fajny sprzęcik. Nam już zostały te urządzonka w klasie A- dlatego nie proponuje bo widzę, że zależy CI na A, ale poszukaj w sieci klasy A można ją znaleźć do tej kwoty i na pewno będziesz zadowolona. :)

Edytowane przez amso
bolek1960
komentarz
komentarz
12 godzin temu, zuziaz napisał:

Ostatnie pytanie, teraz już typowej blondynki. Excela itp trzeba kupić osobno, tak? 

 

MS Office to też spory koszt

 

Tylko nie kupuj Office 365 bo to jest abonament tylko na rok i koszt tego softu jest zdecydowanie wyższy.

 

amso
komentarz
komentarz

Zawsze możesz też poczekać i przez jakiś czas pracować na Libre Office :) to darmowe narzędzie dostępne tutaj: https://pl.libreoffice.org/pobieranie/

Prosaid
komentarz
komentarz

lub Openoffice, czasem uczelnie udostępniaja office dla studentów.

amso
komentarz
komentarz

OpenOffice to chyba już nie jest aktualziowany, ale mogę się mylić. Libre Office wiem na pewno, że jest cały czas rozwijany :)

Prosaid
komentarz
komentarz

Znam osoby co jeszcze rok temu 2 lata pisali magisterki/licencjaty na openoffice dawali radę :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.