x-kom hosting

Blue screeny, przycina i restart

Ryżu
utworzono
utworzono

Witam

Mam problem z laptopem Sony Vaio SVE1513J1EB. 

 

Mój laptop podczas grania w CS-a GO i nie tylko w tą grę wyłącza się, resetuje sam, pokazują się blue screeny. Pobrałem aplikację HDD Life Pro do sprawdzenia dysku, która mi pokazuje sprawność dysku w 96 - 97 % i sprawdzałem pamięć ram   przez komendę w  pasku szybkiego uruchomienia  mdsched trybem standardowym. Wychodzi na to, że grafika siada w laptopie ?

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż najpierw temperatury podzespołów w spoczynku oraz podczas obciążenia za pomocą programu HWmonitor. Przedstaw zrzut ekranu.

Do tego spakuj pliki z folderu MInidump (C:\\Windows\Minidump) i wrzuć na jakiś upload.

 

  • 7 miesięcy później...
Ryżu
komentarz
komentarz

Witam


Przepraszam, że odkopuję, ale chciałem napisać, że przyczyną blue screenów był dysk, który okazał się uszkodzony. Kupiłem nowy i od kiedy mam nowy dysk w laptopie zapomniałem o blue screenie. Wszystko inne sprawne :) Dziękuję za pomoc, do zamknięcia

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.