x-kom hosting

Bardzo dobry komputer, a mało fps.

fern133
utworzono
utworzono

Witam.

 

Mam problem z komputerem. Jest on dość dobry, a gry chodzą mi w mału fpsach.

 

O to on:

 

System: Windows 7 64 Bit 
Procesor: Intel Core i5-6500 3,2GHz (w trybie Turbo 3,6GHz) 6MB LGA1151
Karta Graficzna: ASUS GEFORCE GTX1060 6GB DDR5 O6G STRIX 
Płyta Główna: ASUS H110M-K 
Pamięć RAM: HyperX Fury 8GB DDR4 2133MHz CL14 
 

Byłem ostatnio u znajomego, który ma komuter z i5 6500 i na kartę graficzną geforce gtx 750, a gry typu csgo na najwyższych chodzą mu w 250 fpsach.

 

Mi csgo w najniższych ustawieniach i w rozdzielczości 1280 x 720 chodzi w 80-110 fps, a w najwyższych 30 fps. W takiej grze jak unturned na najwyższych chodzi mi w 18 fps i nie wiem co może być problemem takich niskich klatek na sekundę przy tak dobrym sprzęcie.

 

Wszystkie sterowniki do karty graficznej są najnowsze i directx też jest najnowszy, wszystko przeinstalowałem 2 razy i nic nie pomogło.

 

Proszę o pomoc!

bemol911
komentarz
komentarz

Monitor podłączyłeś do płyty głównej czy karty graficznej ? 

  • Dobra wypowiedź 1
fern133
komentarz
komentarz (edytowane)

Do płyty głównej, ale mam monitor z wejściem D-SUB, a moja karta graficzna nie obsługuje takiego :/

 

Edytowane przez fern133
bemol911
komentarz
komentarz
8 minut temu, fern133 napisał:

Do płyty głównej

 

W takim razie komputer korzysta z zintegrowanej karty graficznej stąd taka słaba wydajność.

 

 

fern133
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie!
 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.