x-kom hosting

Lenovo Yoga Tab 3 8", czy warto?

Endisha
utworzono
utworzono

Witam, zastanawiam się nad zakupem tabletu z tejże rodziny, interesuje mnie konkretnie model 8" z androidem. Niestety czytając opinie okazuję się że nowsza wersja Yogi jest zubożała i nie warta zakupu, a Lenovo Yoga Tab 2 z 8 calowym ekranem jest wręcz niemożliwa do znalezienia - chyba że w wersji powystawowej z jakimiś ryskami itd. Ostatnio na jednej ze stron sprzetowych pojawiła się możliwość zakupu Yog'i 3 w wersji z 2GB ramu w tej samej cenie. Stąd też moja opinia czy warto kupić Lenovo Yoga Tab 3 8" z 2gb ramu za 650zł? 

Tablet miałby być z przeznaczeniem do internetu, filmów, muzyki, jakiś aplikacji i gierek na androida - czyli w sumie wielozadaniowa zabawka. Zależy mi głównie na mocnej baterii i sprzęcie który nie będzie się zawieszał w codziennym użytkowaniu.

Youki
komentarz
komentarz

To dość wolny SoC. Do najszybszych ten sprzęt nie należy. 

 

Endisha
komentarz
komentarz
9 godzin temu, Youki napisał:

To dość wolny SoC. Do najszybszych ten sprzęt nie należy. 

 

 

W takim razie może jakieś konkretne propozycje w co warto zainwestować do 1000zł?

Endisha
komentarz
komentarz (edytowane)
22 godziny temu, Youki napisał:

Jeśli zależy CI na czasie pracy na baterii to zaryzykowałbym i wziął coś z tymi ryskami

http://allegro.pl/tablet-lenovo-yoga-2-830f-8-fhd-16gb-ips-nowy-i6268706244.html

Zawsze można zwrócić, jeśli będzie to mocno rażące.

 

 

 A nie uważasz że produkt powystawowy był mocno eksploatowany w związku z czym będzie już dosyć zużyty czy coś w tym stylu?

 

edit// Poczytałam komentarze tego sprzedawcy i widać że mogą być jednak jakieś problemy ze zwrotem.

Cytuję: "

UWAGA!! NIE KUPUJCIE NA F-VAT!! wyślą wam typową używkę a w przypadku reklamacji zaczną rzucać paragrafami że nie mają obowiązku przyjąć zwrotu. kontakt tragedia stan masakra. słowo POWYSTAWOWY należy wymienić na MOCNO I DŁUGO UŻYWANY. nie polecam.

[Odpowiedź z : 12 sie 2016, 09:56 ] Pomimo informacji na aukcji, o braku możliwości zwrotów przy zakupie na firmę, klient się upiera przy zwrocie, sprawa skierowana została do prawników. Klient teraz wystawia kłamliwe komentarze. Nie czytają opisów aukcji i teraz mają pretensje"

Edytowane przez Endisha
Youki
komentarz
komentarz

Nic innego nie zostało, a Yoga 3 to tragedia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.