x-kom hosting

[4999 zł] komputer do gier

Cubix199
komentarz
komentarz

Epicki temat. A te kompy z media expert.. Jezu co Oni potrafia nieswiadomym ludziom wkrecic. Przeciez za 4-5tys mozna kupic sprzet na lata a te podane tam juz teraz nie ogarna nowych gier . wow

  • Dobra wypowiedź 1

KoKi0328
komentarz
komentarz
Godzinę temu, janekosa napisał:

Nie wiem jak to niby mam zrobić u ciebie na komputerze. Nie możesz po prostu wejść w każdy link z osobna i dodać do normalnego koszyka? Co to za różnica

A czy wtedy złożą mi komputer, czy sam będę musiał go złożyć?

jondalnowak
komentarz
komentarz

Ja gdy będę zamawiał to nie będę brał w komputroniku bo tam jest najdrożej, z tych bardziej znanych stron to najtańszy wydaje sie x-kom.pl Tam też składają komputer za darmo, jak bierzesz windowsa to go instalują, sprawdzają czy wszystko działa itp.

KoKi0328
komentarz
komentarz

@janekosaNie wiesz przypadkiem czy kod zniżkowy z forumpc na montaż komputera za 1zł jest aktywny, bo napisałem do komputronika mail gdzie mam wpisać ten kod to mi odesłali czy podany przeze mnie kod jest na pewno aktywny?

Wojciech Spychała
komentarz
komentarz (edytowane)

Kody są aktywne co najmniej do końca tego roku - należy je wpisywać (maksymalnie jeden) w polu pod hasłem "Wprowadź kod promocyjny" w widoku koszyka zakupów (pod listą zakupów). Aby kod zadziałał musi w koszyku znajdować się usługa montażu. Usługę montażu można łatwo dodać korzystając z konfiguratora, lub zaznaczyć ją gdy pojawi się taka opcja w koszyku (stanie się tak gdy wybrane zostaną wszystkie komponenty konieczne do zmontowania komputera). Opcjonalnie można ręcznie dodać usługę montażu jednak polecam jedno z wyżej wymienionych rozwiązań. 

KoKi0328 postaram się przygotować Tobie ofertę na podstawię zestawu zaproponowanego przez janekosa :)

Razem z systemem i GTX 1070 (MSI ARMOR) powinno wyjść około 5100zł. 

Edytowane przez Wojciech Spychała
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.