x-kom hosting

[4999 zł] komputer do gier

KoKi0328
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

Chciałbym się zapytać który komputer jest lepszy. Komputer ma służyć w szczególności do gier. Jeżeli jest jakiś lepszy komputer na stronie Media Markt to proszę o wysłanie linku w odpowiedzi. Cena komputera do 5000 zł. 

komputer 1.pngkomputer 2.pngkomputer 3.pngkomputer 4.pngkomputer 5.png

Edytowane przez KoKi0328

KoKi0328
komentarz
komentarz
1 minutę temu, janekosa napisał:

Oba są nic nie warte. Za 5000 to dostaniesz i5 6600 + gtx 1070 :) te gotowce to jest jawna kpina

A czy masz jakiś komputer który mogę kupić w sklepie. (np.Media Markt, Komputronik, Media Expert itp.)

Youki
komentarz
komentarz

W tych sklepach to wszystko co kupisz to będzie kompletna strata pieniędzy.

KoKi0328
komentarz
komentarz
Teraz, janekosa napisał:

A musi być koniecznie taki sklep? Nie może być wysyłkowy internetowy? W takich sklepach jest taniej a większość z nich ma usługę  (darmową lub płatną symbolicznie) złożenia zestawu z dowolnych wybranych podzespołów. Gotówców nie warto kupować 

A czy mógłbyś mi złożyć taki komputer?

RafDes
komentarz
komentarz (edytowane)

Zawsze możesz zamówić w jakimś komputerowym u siebie. Potem jak coś zepsuje i masz gwarancję to oni się muszą tym martwić i odsyłać za Ciebie :P Tylko oczywiście wiąże się to z większą ceną, ponieważ taki sklep też potrzebuje zysku z tej transakcji. A najlepiej to w ogóle kupić na morele czy innym sklepie internetowym no chyba, że takowa opcja odpada kategorycznie.

Edytowane przez RafDes
KoKi0328
komentarz
komentarz
3 minuty temu, RafDes napisał:

Zawsze możesz zamówić w jakimś komputerowym u siebie. Potem jak coś zepsuje i masz gwarancję to oni się muszą tym martwić i odsyłać za Ciebie :P Tylko oczywiście wiąże się to z większą ceną, ponieważ taki sklep też potrzebuje zysku z tej transakcji. A najlepiej to w ogóle kupić na morele czy innym sklepie internetowym no chyba, że takowa opcja odpada kategorycznie.

Taka opcja nie odpada tylko że wolę kupić komputer w sklepie niż w internecie.

KoKi0328
komentarz
komentarz
Teraz, janekosa napisał:

No to możesz. Chociażby w komputroniku. Ale będzie sporo drożej  (tudzież w tym samym budżecie mniej wydajnie) niż na morele czy esc

A czy mógłbyś mi złożyć najlepszy komputer do -5000 zł na tej stronie morele?

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Lepiej będzie na esc.pl, złożenie za darmo.

 

Intel Core i5-6600 /3.3GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ - 999 zł

SilentiumPC Fera 3 HE1224 - 110 zł

MSI B150 PC Mate /intel B150, DDR4, LGA1151/ - 369 zł

Kingston 8GB (2x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black - 179 zł

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 - 225 zł

GoodRam Iridium PRO 120GB SATA3 (560/350MB/s) - 225 zł

MSI GeForce GTX1070 Gaming X 8GB DDR5 256bit (1797/8108) - 2299 zł

SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z) - 199 zł

Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny - 299 zł

Reasumując w sklepie esc.pl: 4904 zł

 

Najwydajniejszy procesor z zablokowanym mnożnikiem na LGA1151.

Do tego chłodzenie od SPC zapewni mniejsze temperatury i większą kulturę

pracy. Solidna płyta główna w pełnym formacie ATX z 4 bankami na pamięć RAM

której jest 8GB w 2 kościach a w przyszłości możesz dołożyć. Zwykły dysk HDD

o pojemności 1TB na dane i szybki oraz tani dysk na kościach MLC na system 

i ważne programy czy kilka gierek. Wydajna karta graficzna GTX1070 z 8GB 

pamięci i dobrym systemem chłodzenia, odpalisz wszytskie nowe gry na ultra. Solidna obudowa z 2 wentylatorami

w standardzie i filtrem pod zasilacz. Dobrze przewiewna. Wystarczający zasilacz

z zapasem mocy. Certyfikat sprawności 80+ Bronze, pół-modularny, estetyczne 

czarne kable, opleciona wtyczka MPC i 5 lat gwarancji. Konstrukcja na przetwornicy DC-DC.

 

Złożenie zestawu jest za darmo.\

 

 

Można złożyć w podobnej cenie zestaw pod oc z i5-6600K i GTX 1060, napisz jeśli chcesz podkręcać.

Edytowane przez Ether_141
KoKi0328
komentarz
komentarz (edytowane)
3 minuty temu, Ether_141 napisał:

Lepiej będzie na esc.pl, złożenie za darmo.

 

Intel Core i5-6600 /3.3GHz, 6MB, LGA1151, BOX/ - 999 zł

SilentiumPC Fera 3 HE1224 - 110 zł

MSI B150 PC Mate /intel B150, DDR4, LGA1151/ - 369 zł

Kingston 8GB (2x4GB) 2133MHz CL14 HyperX Fury Black - 179 zł

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 - 225 zł

GoodRam Iridium PRO 120GB SATA3 (560/350MB/s) - 225 zł

MSI GeForce GTX1070 Gaming X 8GB DDR5 256bit (1797/8108) - 2299 zł

SilentiumPC Gladius M35 Pure Black (b/z) - 199 zł

Corsair CX550M 550W 120mm Bronze Semi-Modularny - 299 zł

Reasumując w sklepie esc.pl: 4904 zł

 

Najwydajniejszy procesor z zablokowanym mnożnikiem na LAG1151.

Do tego chłodzenie od SPC zapewni mniejsze temperatury i większą kulturę

pracy. Solidna płyta główna w pełnym formacie ATX z 4 bankami na pamięć RAM

której jest 8GB w 2 kościach a w przyszłości możesz dołożyć. Zwykły dysk HDD

o pojemności 1TB na dane i szybki oraz tani dysk na kościach MLC na system 

i ważne programy czy kilka gierek. Wydajna karta graficzna GTX1070 z 8GB 

pamięci i dobrym systemem chłodzenia. Solidna obudowa z 2 wentylatorami

w standardzie i filtrem pod zasilacz. Dobrze przewiewna. Wystarczający zasilacz

z zapasem mocy. Certyfikat sprawności 80+ Bronze, pół-modularny, estetyczne 

czarne kable, opleciona wtyczka MPC i 5 lat gwarancji.

 

Złożenie zestawu jest za darmo. A czy mógłbyś mi wysłać link do strony ze złożonym już komputerem o tych wymiarach bo nwm jak to zrobić?

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez KoKi0328
Ether_141
komentarz
komentarz
Teraz, janekosa napisał:

Dorzuciłbym 70 zł do wersji 240 GB. Cena "za gigabajt" dużo lepsza, i większa prędkość zapisu.

 

Ano masz rację, nie chciałem jakoś bardzo do tych 5000 zł ciągnąć ale jak najbardziej można dorzucić ;)

 

1 minutę temu, janekosa napisał:

 

@Ether_141 jak składasz zestaw na esc.pl to na prawej listwie jest przyjazna do kopiowania wersja zestawu z linkami

 

Gdzie? Nie widzę :huh:

Ether_141
komentarz
komentarz

Aha. Dobra dzięki. Teraz tak będę robił :D

KoKi0328
komentarz
komentarz

@janekosaMam takie pytanie, z tych wymienionych wyżej komputerów który jest lepszy Lenovo czy Acer? I czy pójdzie na nim chociażby GTA V?

KoKi0328
komentarz
komentarz
2 minuty temu, janekosa napisał:

Z tych 2 lepszy jest lenovo, ale jak mówię, że jest niewiele warty to wcale nie przesadzam. Ten zestaw w grach będzie nawet o połowę mniej wydajny niż ten zaproponowany przez Ethera. Jak naprawdę nie możesz kupić przez internet, to możemy Ci coś złożyć na komputroniku - wtedy sobie możesz zamówić z odbiorem na miejscu a zestaw będzie też nieporównywalnie lepszy niż ten gotowiec. 


GTA 5 na tym Lenovo pójdzie, ale nie spodziewaj się niczego więcej niż względnie płynna gra na średnich detalach. Na komputerze zaproponowanym przez Ethera pójdzie w najwyższych i to bez większego problemu. To chyba jest różnica dla której warto kupić w innym sklepie..

To jeżeli masz czas to możesz mi złożyć taki zestaw w Komputroniku, a ja się zastanowię i może go kupie. 

PS: Czy ten złożony komputer będzie posiadał Windowsa 10?

Ether_141
komentarz
komentarz

Nie ma windowsa, jak chcesz to możesz odliczyć SSD albo zaoszczędzić na innych podzespołach, a na jakich to już sam wiesz najlepiej :cfaniak: (Janek).

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Drogo na tym komputroniku. 

 

7 minut temu, janekosa napisał:

 

Nie wiem czy specjalnie czy omyłkowo dałeś 16GB. Dopłata względem Cruciala 8GB na komputroniku jest sensowna, ale można zaoszczędzić 

100 zł biorąc inne kostki 2 x 4 GB.

Edytowane przez Ether_141
KoKi0328
komentarz
komentarz (edytowane)

@janekosaCzyli cały zestaw bez Windowsa będzie kosztował 4161 zł? A ten komputer będzie złożony czy będę musiał go sam składać?

PS: Czy ten Lenovo będzie lepszy od tego wyżej wymienionego?

https://www.neonet.pl/lenovo-ideacentre-y700-34ish-90df005npl.html

Edytowane przez KoKi0328
Ether_141
komentarz
komentarz
24 minuty temu, KoKi0328 napisał:

 

PS: Czy ten Lenovo będzie lepszy od tego wyżej wymienionego?

https://www.neonet.pl/lenovo-ideacentre-y700-34ish-90df005npl.html

Oczywiście że nie. Zestaw który Ci złożyliśmy zostawia go daleko w tyle.

KoKi0328
komentarz
komentarz
27 minut temu, Ether_141 napisał:

Oczywiście że nie. Zestaw który Ci złożyliśmy zostawia go daleko w tyle.

Chodziło mi o tego Lenovo z Media Markt o którym jest mowa w pierwszym poście, a nie o ten komputer co go złożyliście.

KoKi0328
komentarz
komentarz
4 minuty temu, janekosa napisał:

czego nie rozumiesz? Już Ci odpowiedzieliśmy kilka razy. Jak chcesz kupić Lenovo z Media Markt to droga wolna. Zestaw który złożyliśmy jest o wiele lepszy.

Nie rozumiesz mnie, chciałem się spytać czy ten Lenovo  https://www.neonet.pl/lenovo-ideacentre-y700-34ish-90df005npl.html  jest lepszy od tego https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/komputer-stacjonarny-lenovo-ideacentre-700-25ish-90ed0049pb nie od tego waszego, bo nad nim się jeszcze zastanawiam, tylko chciałem wiedzieć który komputer kupić jakbym się nie zdecydował na kupno składanego.

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)
Godzinę temu, KoKi0328 napisał:

tylko chciałem wiedzieć który komputer kupić jakbym się nie zdecydował na kupno składanego.

 

Nie rozumiem twoich oporów co do zamawiania przez internet i składaków. Jakieś nie mile doświadczenia? Na twoim miejscu dozbierałbym 400 zł na windowsa i zamawiał pc na esc.pl gdzie porządnie złożą Ci komputer za darmo i będziesz miał 4 razy lepszy sprzęt niż z tych całych sklepów. Pograsz sobie komfortowo w każdy najnowszy tytuł.

Edytowane przez Ether_141
KoKi0328
komentarz
komentarz
11 godzin temu, Ether_141 napisał:

 

Nie rozumiem twoich oporów co do zamawiania przez internet i składaków. Jakieś nie mile doświadczenia? Na twoim miejscu dozbierałbym 400 zł na windowsa i zamawiał pc na esc.pl gdzie porządnie złożą Ci komputer za darmo i będziesz miał 4 razy lepszy sprzęt niż z tych całych sklepów. Pograsz sobie komfortowo w każdy najnowszy tytuł.

Kiedyś kupiłem telefon przez internet, czekałem na niego ponad miesiąc, gdy w końcu dotarł okazało się że muszę zapłacić za niego cło. Po pół roku telefon się zepsuł, chciałem oddać go na gwarancję, ale niestety było już za późno bo gwarancja trwała tylko pół roku. I od tej pory rodzice nie chcą żebym kupował już nic przez internet tylko w normalnym sklepie.

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Pewnie zamówiłeś jakąś podróbkę z Chin i dlatego musiałeś tyle czekać i cło płacić. Też raz tak zrobiłem ale na szczęście odwołałem przesyłkę w ostatniej chwili zanim ją na samolot załadowali :D. Pokaż rodzicom te posty i niech sobie poczytają :) i zrozumieją że kupowanie przez internet z takich sklepów jak esc czy morele jest dużo lepsze niż z stacjonarnych i że warto tam kupować ;), myślę że Janek Cie w tym uświadomił.

Edytowane przez Ether_141
KoKi0328
komentarz
komentarz
43 minuty temu, janekosa napisał:

No to ich uświadom jaka jest sytuacja. Jak kupiłeś niewiadomo gdzie w necie to tak jakbyś kupił na bazarze od ruskiego. To nie jest kwestia internetu. Jak kupisz w sklepie internetowym w Polsce to tak samo jakbyś kupił w sklepie stacjonarnym a nawet lepiej. Są dodatkowe prawa dotyczące ochrony konsumentów kupujących przez internet. Chociażby takie, że nie podając przyczyny możesz zrezygnować z kupna w ciągu 14 dni i dostajesz zwrot kasy. A z gwarancją nie ma problemu i jest wygodna, sklep przysyła Ci kuriera do domu który odbiera sprzęt i potem przynosi naprawiony 

 

11 minut temu, Ether_141 napisał:

Pewnie zamówiłeś jakąś podróbkę z Chin i dlatego musiałeś tyle czekać i cło płacić. Też raz tak zrobiłem ale na szczęście odwołałem przesyłkę w ostatniej chwili zanim ją na samolot załadowali :D. Pokaż rodzicom te posty i niech sobie poczytają :) i zrozumieją że kupowanie przez internet z takich sklepów jak esc czy morele jest dużo lepsze niż z stacjonarnych i że warto tam kupować ;), myślę że Janek Cie w tym uświadomił.

spróbuję ich przekonać

KoKi0328
komentarz
komentarz

@janekosaMógłbyś mi wysłać link z tymi wszystkimi podzespołami do komputera na stronie Komputronika?komputronik.png

Próbowałem wybrać te elementy ale nie wszystkie mogłem. 

 

KoKi0328
komentarz
komentarz
1 godzinę temu, janekosa napisał:

Już to zrobiłem..

 

 

Ale mi chodzi o to żeby to było w tym koszyku już, bo jak chce tam dodać te rzeczy to nie mogę wszystkich

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.