x-kom hosting

NVidia gts 450 czarny ekran piknięcie

misterio007
utworzono
utworzono

Witam serdecznie

Od pewnego czasu mam problem z moim PC.
Obstawiam ze powodem jest NVidia GTS 450.

Sytuacja wyglada tak ze przy graniu, oglądaniu filmu a ostatnim razem nawet przy przeglądaniu internetu występuje "piknięcie" następnie zawieszony ekran dźwięk chwilowo słuchać i nagle czarny ekran. 

Dzisiaj sytuacja powtórzyła sie kilkakrotnie żeby ponownie włączyć komputer musiałbym odczekać jakiś czas.

Czy są jakieś domowe sposoby na poprawienie tego? Myślałem o dość ryzykownej metodzie tj. Nagrzaniu w piekarniku co uważacie?

Próbowałem formatu, wszystkim możliwych sterowników żaden z nich nie chciał sie poprawnie zainstalować. 

Prosze o pomoc z góry dziekuje i pozdrawiam

Youki
komentarz
komentarz

Podaj jeszcze resztę konfiguracji tego PC wraz z marką i mocą zasilacza.

misterio007
komentarz
komentarz

W piatek zaryzykowałem i wsadziłem kartę do piekarnika na chwile obecna wszystko działa jak należy.

Youki
komentarz
komentarz

Może jeszcze trochę posłuży, ale to loteria. Musisz być przygotowany w razie czego na zakup czegoś innego. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.