x-kom hosting

Obudowa komputerowa z kanistra

Dejvip
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam wszystkich forumowiczów!!! Już od dłuższego czasu, patrząc na ten stary i już bezużyteczny kanister po benzynie, postanowiłem coś z nim zrobić. Dużo myślałem, co i jak , aż wpadłem na pomysł obudowy PC. Rzućcie na nią okiem.

166k95w.jpg


Nie wygląda okazale, ale w pewien sposób ma swój charakter.


51zfyu.jpg


Moja przyszła obudowa będzie nieco mniejsza niż zwykłe, ma około 340mm długości na 330mm wysokości oraz 180mm szerokości.


2n9vvpt.jpg
2eb7cw9.jpg

 

Plan ułożony, realizacja wydaje się prosta, ale to się jeszcze okaże wink.gif 

Jak na razie wsypałem do środka cztery łyżki kawy, podobno dobrze absorbuje zapachy. Podzielcie się ze mną swoim zdaniem na temat tego pomysłu bigsmile.gif 

Edytowane przez Dejvip
  • Dobra wypowiedź 1

wojmaj22
komentarz
komentarz

policz jakie płyty główne tam zmieścisz poza tym to jak chcesz wentylować komputer?

ogólnie pomysł jest fajny ale rozrysuj sobie wszystko na papierze, dodaj coś na czym postawisz płytę główną i za tym schowasz okablowanie(jakaś blacha) policz miejsce na zasilacz i sloty rozszerzeń itp.

Dejvip
komentarz
komentarz

Wiem, jest trochę ciasno i też masz rację- dobre rozplanowanie to podstawa

bluro
komentarz
komentarz

o kurcze jaki ambitny projekt! pierwszy raz takie cos widze... 

FrogsterPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Może z tego wyjść bardzo fajny efekt. :) Co do kawy, według mnie dobry pomysł, faktycznie dobrze wyciąga zapachy. Chociaż nie da się ukryć, że odpalanie kompa z towarzyszącym mu zapachem benzyny byłoby rewelacyjne :D Do tego jeszcze zamiast standardowej melodyjki przy odpalaniu Windowsa, ustawić jakiś dźwięk odpalania silnika V8 ;)

Edytowane przez FrogsterPL
  • 2 tygodnie później...
Generico
komentarz
komentarz

Jakieś postępy? Chętnie zobaczę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.