x-kom hosting

gtx 1060 do tego zestawu?

Mateusz512
utworzono
utworzono

Witam, na tą chwile mam do wydania na karte graficzną + zasilacz 1800zł lecz jeśli chodzi o kartę graficzną to celuje wlasnie w gtx 1060 albo od MSI albo od Palita ale potrzebuje do tego zasilacza, posiadam procesor i5-4590 sprzęt zapewne bede zamawiał w komputroniku bo dostalem maly rabacik.

Mateusz512
komentarz
komentarz

Nie lepiej coś z blackplate? Slyszalem ze bez backplate mogą sie wygiąć.

A zasilacz by pasował nawet 

Youki
komentarz
komentarz

W celu? Masz obudowę z oknem? To chłodzenie nie jest ciężkie.

 

Mateusz512
komentarz
komentarz

Wlasnie bez okna i by pasowała taka ale widze gainward zszedł z ceny do 1279zł i zastanawiam sie nad asusem dual oc podkreconym i podobno cichy bo msi gaming juz podobno wyprzedane.

Youki
komentarz
komentarz

No tak, Gainward ma bardzo korzystną cenę.

Mateusz512
komentarz
komentarz

Tylko interesuje mnie jak to by było z podkręcaniem i kulturą pracy, zdecydowałem się na zasilacz Thermaltake Modular 530W który już zamówiłem, teraz nie wiem, czy wybiorę MSI Gaming X czy Asusa Duala OC są w tej samej cenie. Gainward jakoś mi nie podchodzi ze względu na ten blackplate i zegary bo ludzie też na to patrzą i jakbym chciał sprzedać to może być problem, ale z drugiej strony nie chciałbym przepłacić żeby potem dużo nie stracić.

rafalluz
komentarz
komentarz

Kultura pracy karty nie ma wielkiego znaczenia, skoro zamówiłeś tego Thermaltake...

Mateusz512
komentarz
komentarz

To jest on slyszalny? W sensie glosny? A tak po za tym nie chce po prostu żeby z komputera slychac było jakieś piski czy głośne wentylatory bo samo chlodzenie boxowe troche slychac ale tak to nic.

Beny1234
komentarz
komentarz

Jak masz chłodzenie BOX to nie usłyszysz ani zasilacza ani żadnego GTX 1060. Bierz Gainwarda jak nie masz obudowy z oknem. Tylko z powodu wyglądu wziałem MSI Gaming X 1060. Backplate to też głównie z racji wyglądu warto a wygiąć ci się nie wygnie to prędzej mi wygnie się slot PCIE bo MSI mega ciężki :)

rafalluz
komentarz
komentarz
11 hours ago, Mateusz512 said:

To jest on slyszalny? W sensie glosny? A tak po za tym nie chce po prostu żeby z komputera slychac było jakieś piski czy głośne wentylatory bo samo chlodzenie boxowe troche slychac ale tak to nic.

 

W idle robi 800 rpm, pod obciążeniem 1500-1600. W idle jest słyszalny, pod obciążeniem jak dla mnie zwyczajnie głośny.

Mateusz512
komentarz
komentarz (edytowane)

 Jednak zrezygnowałem z tego Thermaltake SE 530W i chciałbym jakiś zasilacz najlepiej modularny do kwoty 200zł lub trochę ponad.

A tak w ogóle jakbym nawet kupił tego gainwarda to jak by to było z temperaturami i kulturą pracy? Najbardziej to mnie jeszcze interesuje podkręcanie, dało by rade podkręcić go do np. 1800mhz na rdzeniu i 9000mhz na pamieci?

Jeszcze zainteresował mnie Gigabyte GTX 1060 G1 Gaming za 1450zł.

 

Edytowane przez Mateusz512
rafalluz
komentarz
komentarz
Quote

chciałbym jakiś zasilacz najlepiej modularny do kwoty 200zł lub trochę ponad.

 

Corsair CX450M

 

SilentiumPC Vero M1 600W

Mateusz512
komentarz
komentarz

Obydwa modularne? Jak z tym gigabyte, dobry? Z komputronika nie biore bo nie ma duzego wyboru kart jedynie z xkom lub pcprojekt ewentualnie inne sklepy.

 

Youki
komentarz
komentarz

Tak, obydwa.

 

Mateusz512
komentarz
komentarz

No to wybralbym ten drugi z zapasem, 220zł + karta tylko która, wolałbym jednak z blackplate i to by był chyba gigabyte g1 gaming za te 1420zł bo myślałem tez nadtym dualem bo krótszy ale nie chce przepłacać zbyt dużo.

 

 

 

 

rafalluz
komentarz
komentarz

Ten drugi w spoczynku robi ok. 600 rpm, więc na pewno będzie cichszy od Thermaltake, którego planowałeś wcześniej.

 

Masz jeszcze recenzję:

http://infobit.pl/kategoria/hardware/silentiumpc-vero-m1-600-w

Mateusz512
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok, a jak z tym gigabyte? Jesli nie bylby głośny to bym go wziął,

bo to chyba jedyna najtańsza wersja z blackplatem.

 

Edytowane przez Mateusz512
Youki
komentarz
komentarz

Nie jest przesadnie głośny.

 

Mateusz512
komentarz
komentarz

No to nie wiem, brać go? Bo chce już to zakończyć i składać zamówienie na pcprojekcie.

Youki
komentarz
komentarz

Może brać w tej cenie.

 

Mateusz512
komentarz
komentarz

Panowie, zauważyłem obniżkę na DUAL'A od ASUSA z OC w proline.pl czy to nie będzie lepszy wybór? W sensie będzie cichszy? Bo wiem że taktowania będą słabsze ale jakoś tak myślę że bardziej będzie pasował.

  • 2 tygodnie później...
Mateusz512
komentarz
komentarz

A i czy ten DUAL to posiada blackplate?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.