x-kom hosting

Rabaty

MixerGaming
utworzono
utworzono

Witam , mam pytanie czy przy zamawianiu obudowy i chłodzenia w komputroniku mogę użyć tych kodów rabatowych bo mi nie działają;c?

 

Aby skorzystać z promocji należy do koszyka dodać wybrany upominek oraz wpisać kod rabatowy:

 

„ForumPC-Pendrive-X26X” – zmniejszenie ceny Pendrive Kingston HyperX Fury 16GB USB 3.0 90/30 MB/s do 1zł netto (1,23 z VAT); <------ Głównie chodzi mi o ten

„ForumPC-McAfee-KOZX” – zmniejszenie ceny rocznej licencji na McAfee Internet Security 2016 PL OEM – zdrapka do 1zł netto (1,23 z VAT);

„ForumPC-montaż-9WJ1” – zmniejszenie ceny montażu komputera do 1zł netto (1,23zł z VAT)

Youki
komentarz
komentarz

Kody obowiązują przy zakupie zestawu komputerowego od 1500 zł

 

MixerGaming
komentarz
komentarz
Godzinę temu, Youki napisał:

Kody obowiązują przy zakupie zestawu komputerowego od 1500 zł

 

Tylko zestawu czy jak kupie np. Karte graficzną,obudowe i chłodzenie za 2000zł też mogę?

necik
komentarz
komentarz

Możesz kupić cokolwiek, nawet lodówkę, aby wartość była większa niż 1500 zł ;)

MixerGaming
komentarz
komentarz

Oo to chyba będę mieć 2 pendrive bo w tym momencie nie żartuje (lodówke też mamy w planach wymieniać) :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.