x-kom hosting

Problem z filmami na laptopie

Vampiree
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, mam dość dziwny problem, ponieważ nie działają mi filmy na Kinomanie, Filiserze i innych tego typu stronach, a np na YT czy CDA wszystko chodzi dobrze.
Sprawdzałam aktualizacje do wtyczek Silverlight i Flash Playera, wszystko jest zaktualizowane. Zmiana oraz przereinstalowanie przeglądarek również nic nie dało.

Edytowane przez Vampiree

Sobiepan
komentarz
komentarz

nic nie jest wyświetlane czy tylko filmy się nie ładują?

Vampiree
komentarz
komentarz

tylko filmy się nie ładują

  • 6 miesięcy później...
Miika
komentarz
komentarz

Witam mam problem z ładowaniem filmów właśnie CDA od wczoraj. Podpinam się pod temat bo nie bardzo wiem gdzie iść z tym tematem. ... Za każdym razem zarówno na kompie, jak i w smartphonie strasznie długo ładują mi się filmy i do tego na koniec pojawia mi się komunikat: Nie znaleziono pliku Video, bądź error 404. Wyczyściłam cookies, nie wiem co robić z tymi wtyczkami, jak pisze wyżej koleżanka. Yoy tube i inne strony śmigaja bez zastrzeżeń....tylko to CDA. Proszę o pomoc. Załączam screen jak to wygląda w praktyce.Pozdrawiam

Screen Shot 02-15-17 at 06.44 PM.PNG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.