x-kom hosting

Skaczący PING

grigand18
utworzono
utworzono

Witam na forum jestem nowy dokładnie przed chwilą założyłem konto mój problem polega na wysokim pingu w grach typu cs go czy też lol ping wynosi 700-1000 a nawet więcej jest już tak od miesiąca cały czas dzwonię do dostawcy ale oni twierdzą że wszystko jest okej i ping nie powinien przekraczać 20 byli już u mnie 4 razy sprawdzili i powiedzieli że wszystko jest okej i tu pojawia się moje pytanie jak sprawdzić czy wina leży po mojej stronie ? może karta sieciowa się popsuła lub to przez nie oryginalny system który mam windows 7 ? sam już nie wiem co robić dodam jeszcze że jeśli gram i mam duży ping zminimalizuje grę i sprawdzę ping w spedtescie jest normalny nie przekracza 50 a gdy wchodzę do gry wynosi 600-700 proszę o pomoc. 

politolog
komentarz
komentarz

Podaj więcej informacji nazwa modemu/routera operatora ilości urządzeń podłączonych do Sieci itd . 

grigand18
komentarz
komentarz

ruter to TP-LINK model TL-WR740N  dokładnie taki : http://www.tp-link.com.pl/products/details/TL-WR740N.html?direct  operator to mała firma K2Media szybkość internetu to 8 mega  ilość urządzeń podłączonych jedno tylko mój komputer nie korzystam z niczego podczas grania 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.