x-kom hosting

Gladius M20 - Fallout MOD

  • 4 tygodnie później...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Bardzo fajnie to wyszło. To Twoja pierwsza taka modyfikacja czy już wcześniej coś w ten sposób robiłeś?

 

Co do rdzy, z takiego naklejania rdzy na klej też wychodzi przyzwoity efekt... choć np. w przypadku samochodów w stylu "rat-style", które mają np. całe maski w rdzy, to chyba robi się jakoś tak, że maskę zdartą z lakieru pokrywa się solanką, żeby sama błyskawicznie zardzewiała... ale głowy nie dam. Myślę jednak, że mogłoby być dla Ciebie dobrym tropem, gdybyś poszukał właśnie informacji, jak właściciele takich aut uzyskują rdzę - a jestem całkiem przekonany, że tej rdzy nie przyklejają ;)

Generico
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Mój pierwszy mod, mam nadzieję że nie ostatni :)

Co do rdzy, wiem że naturalna jest lepsza ale nawet z solanką, potrzebuje sporo czasu.

Wpadł zapowiadany napis 

20160721_205235.jpg

Edytowane przez Generico
FrogsterPL
komentarz
komentarz

Mod sam w sobie jest naprawdę dobry, a jeszcze biorąc pod uwagę, że to Twój pierwszy - naprawdę kawał dobrej roboty. Oby tak dalej!

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.