x-kom hosting

EVGA SSC 970?

Evanios
utworzono
utworzono

Cześć! Jako iż czekałem i się męczyłem miesiąc na zintegrowanej karcie na darmo, bo jak widać 480 to niewypał, to postanowiłem wziąć 970. Pytanie, czy EVGA SSC będzie najlepszym wyborem? Na grupie na FB mówili, że nie ma się nad czym zastanawiać i brać EVGE i kręcić. To prawda? Mówię o tej: http://www.x-kom.pl/p/224991-karta-graficzna-pci-e-evga-geforce-gtx-970-4096mb-256bit-ssc-gaming-acx-20.html

Evanios
komentarz
komentarz (edytowane)

Gram w gry DX9. Na morelach nigdy nie kupie wiec nevermind. Nie wiem jak z temperaturami... czy te chłodzenie ASC sie sprawdza?!

Edytowane przez Evanios
Gość
komentarz
komentarz

Posiadam EVG GTX 780 SSC  z tej firmy i się sprawdza .Ten dopisek 2.0+ powoduje że karta ma chłodzenie pół pasywne czyli nie obracają się wentyle do temperatury 60 st C jak pamiętam .Przy przeglądaniu neta czy filmach jest cicha .Tu masz filmik jak działa chłodzenie 

 

Evanios
komentarz
komentarz

Na fb radzili kupić najtaszą wersje i podkręcic, bo sie nie oplaca doplacac do tych OC... wezme tą SSC i podkręce. Dzieki.

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Oszczędzasz 50zł względem rx 480 a dostajesz słabszą wydajność w dx11 i beznadziejną w dx12, do tego kartę którą za kilka misięcy nvidia porzuci(tak jak gtx-a 770). Poczekaj aż rx 480 4gb wejdzie w sprzedaż i na info o cenie gtx-a 1060. A jeżeli ci się spieszy to kupuj rxa, za rok mi podziekujesz.

Evanios
komentarz
komentarz (edytowane)

Do radeonów trzeba mieć mocne procesory, bo mają narzut. Ja mam i5-3330.. ale mówie, ze gram w gry DX9. Widziales ty testy? 480 nie doganiała 970 na stocku, a co dopiero po OC będzie...

Edytowane przez Evanios
SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Do gier DX9 to ci starczy gtx 950 nie wiem po co przepłacasz w takim razie.

Evanios
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo za rok bd zmieniał CPU na 6700K lub jakiegoś Kaby Lake. Dodam, że w CS lepiej miec 2x wiecej klatek niz odświerzania. 144hz.. mechanika polega na tym, ze im wiecej FPS tym mniejszy input lag.

Edytowane przez Evanios
zielona098789
komentarz
komentarz

nie rozumiem tego uzasadnienia- gram w gry na DX9 ale kupię mocniejszą kartę, której i tak nie wykorzystam bo za jakiś czas kupuję mocny procesor. jak dla mnie kompletnie bez sensu.

Tyoteysz
komentarz
komentarz

ja też go nie rozumiem. Mógłbyś rozwinąć po co ci tak mocny komputer skoro i tak go nie wykorzystujesz grając w stare gry pod DX9?

Evanios
komentarz
komentarz

... po to kupie mocniejszy by wejść na wyższy poziom nie? Nowe gry!! HELLO

Tyoteysz
komentarz
komentarz

No to pisz, że zamierzasz grać również w nowe gry bo z twojej wypowiedzi można było wywnioskować, że nie chcesz tego robić

 

Evanios
komentarz
komentarz

Ale to dopiero za rok...

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz
3 minutes ago, Evanios said:

Ale to dopiero za rok...

Przez kolejny rok obie karty poradzą sobie z dosłownie każdym tytułem w 1080p na wysokich detalach... Kogo obchodzi że gtx 970 wyciaga 7 klatek wiecej w crysisie 3, kiedy nie radzi sobie w nowszej technologii dx12?

Tyoteysz
komentarz
komentarz

Z czego GTX 970 dostanie kopa w cztery litery od NVidii, AMD popracuje nad sterownikami i te 7 klatek różnicy zniknie.

Akuzativ
komentarz
komentarz (edytowane)

Kupować taką kartę do takiego proca to nieporozumienie. Sam miałem 3350P i 970tkę i wiele razy proc pokazywał, że nie domaga. W takic grach jak GTA 5 czy Crysis 3, tam gdzie karta dopiero zaczynała na obroty wchodzić, to proc już dawno dawał z siebie 100%. Za rok dopiero go zmienisz, a przez ten rok zdąży już się na tyle zestarzeć ta karta, że większości tytułów na ultra nie uruchomisz nawet, a będzie parę stów tańsza niż teraz :D

Edytowane przez Akuzativ
Evanios
komentarz
komentarz

Trudno.. Gram póki co only CS.

Akuzativ
komentarz
komentarz

Tym bardziej nie rozumiem takiego wyboru, dawac ponad 1k do grania w cs. No ale nie moje pieniądze.

Evanios
komentarz
komentarz

Pieniądze tu nie grają roli.

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Mózg chyba też nie gra roli :D Poczekaj na premiere gtx-a 1060 ma mieć 6gb vramu i wydjność bliską gtx 980.

 

///Daruj sobie tego typu wycieczki osobiste. 

///UP

Evanios
komentarz
komentarz

I to jest bezsensowne podejście.. Tak samo było z RX 480. Cytaty: "Czekaj na premiere RX 480, mówie Ci wydajność 980 będzie." ***** prawda!

 

 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Takie są  informacje o GTX 1060 http://pclab.pl/news70425.html Testy będą za 6 dni bo 7 ma być premiera .Zobaczysz co i jak 

Edytowane przez dizingof
Evanios
komentarz
komentarz

Na pewno 1060 nie będzie tańszy niż 1500zł...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.