x-kom hosting

Problem z częstotliwością odświeżania.

Criss10
utworzono
utworzono

Witam,

Mój problem dotyczy częstotliwości odświeżania monitora (?). Zacznę od tego, że moja karta graficzna to Radeon HD6870 XFX, monitor Philips 190S a OS to Windows 7 (x64). Komputer najnowszej młodości nie jest, ale tego typu problemów jeszcze nie miałem, ale do rzeczy. Grałem w fifę 15 i nic szczególnego się nie działo, gra ładnie chodziła, ale gdy wyłączyłem grę, to zamiast pulpitu miałem czarny obraz. Pomyślałem, że zrestartuje złom i wszystko będzie w porządku, tak jednak nie było. Już przy biosie moim oczom ukazały się "piękne" zielone paski, a wraz z postępem ładowania obraz wyglądał coraz gorzej. Pojawił się jeszcze komunikat (wszystko wrzucę w załączniku) który może sugerować, że coś jest nie tak z częstotliwością która wychodzi z karty a monitor nie może jej poprawnie wyświetlić. Dodam, że podłączając monitor do karty zintegrowanej płyty głównej obraz jest wyświetlany normalnie, więc wina nie leży raczej po stronie monitora. 
Więc jeżeli ktoś może mi powiedzieć, czy karta została uszkodzona, albo po prostu wie jak to naprawić lub ma jakiekolwiek sugestie

DSC_0079.JPG

DSC_0081.JPG

DSC_0082.JPG

Gość
komentarz
komentarz

Przecież pisze by zmienić w ustawieniach rozdzielczości odświeżanie z 85 Hz na 60 Hz .Karta graficzna wiekowa to i problemy mogą z nią zacząć się pojawiać .Może się przegrzewa 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.