x-kom hosting

Jaka karta graficzna do gier w cenie +/- 500zł

Noires
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Planuję kupno karty graficznej do gier lecz małym kosztem, po prostu by udźwigła aktualne gry jak i te które wyjdą w bliskim czasie najlepiej w takich średnich ustawieniach i rozdzielczości 1920x1080, nie wiem czy to możliwe ale całkiem realne jak na dzisiejsze czasy. 

 

Teraz pytanie, jaka karta graficzna do tych 500zł około by była najlepsza a kolejne czy przy podanych niżej specyfikacjach wraz z nową kartą którą mam nadzieje zakupie mam szanse odpalić sobie takiego wieśka 3, battlefield 1,gta v i inne tego typu gry na tych stałych 30fps+ czy muszę też pomyśleć o kupno np. procesora czy innych części.

 

Mój komputer: 

-Procesor = AMD FX 6300 6x3.5 GHz Turbo 6x4.1 GHz
-Grafika =Geforce GT 740
-Płyta Głowna = MSI760GM-P23 FX
-Zasilacz = (?) 600w
-Ram = 8GB

Edytowane przez Noires

Mogeto
komentarz
komentarz

w tym budżecie nie ma rozległego pola wyboru, jest praktycznie tylko gtx 750Ti, który bardzo dobrze tutaj pasuje

procek da radę, zasilacz przydałoby się znać jego konkretny model, ale karta i tak jest bardzo energooszczędna

jeśli nie chcesz mocno naginać budżetu, wybierz ten model :

https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-750ti-2-gb-gddr5-128-bit-2xhdmi-2xdvi-box-gv-n75toc2-2gi-768812/

w tej karcie praktycznie każde chłodzenie z dwoma wentylatorami się sprawdza, jest cicha i chłodna sama w sobie, a ten Gigabyte to jedno z najtańszych wersji 2GB

różnica pomiędzy gt 740 będzie odczuwalna, karta odpali wyżej wymienione gry na ustawieniach średnio wysokich w FHD, jedynie BF1 nie jestem pewny, bo nie wyszedł

obudowa normalnych rozmiarów ATX?

 

  • Dobra wypowiedź 1
Noires
komentarz
komentarz
9 minut temu, Mogeto napisał:

obudowa normalnych rozmiarów ATX?

Chyba tak.

 

Myślę że zdecyduję się z wielką chęcią na tą kartę. Dzięki Wielkie za poradę :)!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.