x-kom hosting

Monitor LCD

Roni11
utworzono
utworzono

Witam. :]

Mam pytanie.

Jaki monitor polecilibyście do 700-750 zł (w ostateczności 800).

Chodzi o LCD 19 cali, no chyba ze za ta cenę nie kupie nic ciekawego.

Z góry thx wszystkim za pomoc. :]

Pozdrawiam,

Mateusz. :]

lukaszyna
komentarz
komentarz

a duza jest roznica w jakosci polaczenia miedzy d-sub a dvi?? bo znalazlem taki monitor i nie wiem czy jest sens dokladac jeszcze wiecej kasy tylko dla wejscia dvi. bo tak patrzac to parametry ma calkiem dobre, no i 3l gwary.

Roni11
komentarz
komentarz

Ponawiam pytanie kolegi.

Jak ma sie ta iiyama do Samsunga?

Lipton
komentarz
komentarz

W skrócie D-SUB przede wszystkim używany jest do mniejszych odległości, jezeli chcesz kompa mieć 15 m oddalonego od monitora to musisz zastosować DVI. Wszyscy mowili mi ze jak zmienie D-SUB na HDMI-DVI obraz mi sie nie zmieni. Otóż zdecydowanie mi sie zmienil mam wyrazniejsze kolory, nie rozmazane literki. Obraz idealny jednak brałbym tego Samsunga

Roni11
komentarz
komentarz

A jak jest u samsunga z np gorącymi pikselami, albo z martwymi pikselami?

Jak masz takiego od początku to oddajesz na gwarę i ci wymieniają?

Ja w swoim LG miałem coś takiego w gwarancji ze jak w ciągu 2 tygodni (czy jakoś tak) zauważę gorący piksel, albo z martwy piksel to oddaje LCD do sklepu i dają mi nowego.

Czy Samsung tez ma takie coś?

RedSkull92
komentarz
komentarz
Lipton
komentarz
komentarz

Niestety nie. Samsung wymienia dopiero przy 5 pikselach martwych lub 3 jezeli sa w bliskiej odleglosci.

Samsung 19" SyncMaster 940N+ srebrny- Nie oceniam go dobrze, 160 kąty widzenia standard-170, słaby kontrast, brak wejścia DVI

DjConrado
komentarz
komentarz

Ja bym brał tego co koledzy polecali na początku. Super designe i najlepszy w tej cenie wg. mnie.

Mój brat ma 22". W realu robi wrażenie ;)

http://www.apollo.pl/store/show_detail/b64...hbXN1bmc=/32528

adas_milik
komentarz
komentarz

LG ma na pewno ta akcje 30 dni i mozna zwracac przy wykryciu bad pixeli, szmajsung nie ma!

lukaszyna
komentarz
komentarz

a moze takie cos

same pozytywne opinie o nim czytalem a i cena przystepna

wlasnie sobie taki zakupilem :D

Lipton
komentarz
komentarz

Bardzo dobry monitorek, jedyne co mi sie w nim nie podoba to design :D

Roni11
komentarz
komentarz

No i teraz zastanawiam sie nad Samsungiem a LG.

W LG dobre jest to ze po wykryciu bad piksela idziesz i oddajesz.

hmmmm teraz mam rozkmine....

Jakie jest prawdopodobieństwo ze w samsungu będzie bad piksel?

Weacky
komentarz
komentarz
Jakie jest prawdopodobieństwo ze w samsungu będzie bad piksel?

ciężko to określić, ale pecha zawsze można mieć. Ja na twoim miejscu skłaniałbym się jednak ku LG.

Roni11
komentarz
komentarz

Czyli ten LG powinien być OK. :]

Gdyby samsung miał taka sama gwarancje na piksele jak LG to bym go wziął. :]

Lipton
komentarz
komentarz

Ja po godzinie użytkowania Samsunga mialem Bad piksela :P jeden to nie kłopot

Langi
komentarz
komentarz

EDIT: sorry nie ten temat ;)

Roni11
komentarz
komentarz

A wiec jest taka sprawa.

Mogę mieć taniej jakiś LCD sony, możecie polecić jakiś dobry model powiedzmy do 800 zł?

P.S

Jak edytować nazwę tematu?

Sonido
komentarz
komentarz

Nazwę tematu edytuja tylko MODy ;) zwykly użytkownik nie ma takiej możliwości (niestety), a przynajmniej mi o takiej nic nie wiadomo.

Sony raczej nie słynie z dobrych monitorów LCD. Telewizory to i owszem, ale nie monitory. Chyba, że już chcesz na siłę Soniaka to może ten: http://allegro.pl/item320979745_sony_lcd_1...serwisowej.html

Roni11
komentarz
komentarz

Czyli lipa :P

waz
komentarz
komentarz

Kupuje nowego kompa i musze wybrać jakiś monitor, ale 4:3. Czy moglibyście podać mi jakieś propozycje bo te poprzednie monitory to w większości panoramiczne.

PS. Który monitor będzie lepszy do komputera: 4:3 czy panoramiczny? Uważam, że panoramiczny nie za bardzo pasuje do wygodnego przeglądania plików i edytowania tekstów, raczej jest bardziej do gier. Jednak nie pracowałem na takim więc dokładnie nie wiem.

Lipton
komentarz
komentarz

Panoramiczny będzie lepszy moim zdaniem :D

waz
komentarz
komentarz
Panoramiczny będzie lepszy moim zdaniem :D

Lepszy do czego? Rozwiń swoją wypowiedź. Masz taki monitor w domu?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.