x-kom hosting

neostrada - ile osiągnę na moim łączu

hudy
utworzono
utworzono

Dzień dobry. Kończy mi się umowa z orange na neostradę 10mb/s. Zaproponowali mi 80mb/s ale im więcej czytam tym mam coraz więcej obaw co do zmiany. Nie wiem teraz czy przedłużyć w opcji troszkę większej czyli 20mb/s przez ADSL czy 80mb/s przez VDSL. 
Pierwsza sprawa to parametry łącza. Ile mogę osiągnąć max na moim łączu przy opcji ADSL 20 i VDSL 80? 
Druga obawa dotyczy modemu FunBox 2.0 który oferuje Orange. Czytałem że są z nim lekkie problemy. Lubi sie wieszać i ma słaby zasięg. Niektórzy się skarżyli że w drugim pokoju już mieli spadek o 3 kreski. Teraz mam router TPlinka i praktycznie od 3 lat jest włączony 24/7 i nie ma z nim żadnych problemów. Zasięg również jest rewelacyjny. 
Może ktoś kto posiada ten modem coś napisze o swoich spostrzeżeniach. 

 

 

1.PNG

politolog
komentarz
komentarz

Wiecej niz 20 Mb/s nie osiagniesz . O VDSL zapomnij , telemarketerzy maja ci sprzedac usluge . Nie bierz zadnego sprzetu od Orange vide Livebox , Funbox bo to szajs kiepskiej jakosci . 

Krzychooo
komentarz
komentarz

Jeśli masz możliwość (mieszkasz w pd-zach. Polsce) to bierz internet z airmax.pl. po pierwsze dużo lepsze mocne wifi, ten TP-Link który masz też możesz użyć, po drugie internet o przepustowości 150Mbps za 74zł (z czego pierwsze trzy miesiące za 34zł). Po trzecie jestem bardzo zadowolony z tego operatora. :D Po czwarte stałe rutowalne IP i hosting w pakiecie. Po piąte normalna infolinia. 

  • 1 miesiąc później...
szaki
komentarz
komentarz

tłumienie masz niezłe margines to ciezko swierdzic jaki masz z jednego screena, elektrycznie rzeba lnie zmieryc ale stawiam ze w VDSL bedziesz miał jakies 40Mb, wezwij techników zrobia wywiad jak bedzie licho to vki nie wezmiesz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.