x-kom hosting

Tablet ok 500zl

Chum Lee
utworzono
utworzono

Bardziej koło 400zł by mi pasowało ale +/- 100zł niech będzie w obie strony wiec budzet ok 400-600 zl.

Tablet ma byc nowy.

Ma być lepsze od mojego starego ainola novo 7 crystal ktory doprowadza mnie ostatnimi czasami do nerwow.

Ekran 10cali badz wiekszy.

Duza pojemnosc.

Zastososowanie glownie filmy/przegladarka/jakies mniej wymagajace gry typu heartstone.

Dosc dlugi czas pracy na bateri/ekran ips.

Preferowany windows ale androida tez zniose.

Mitsuki
komentarz
komentarz

Z tabletów z Windowsem to zobacz sobie takiego 8" Lark a tak to ciężko znaleźć coś w takiej cenie i 10" jakbyś miał większy budżet to poleciłabym Lenovo Miix 300 a tak to ciężka sprawa.

Dżony2
komentarz
komentarz

A 8 cali wchodzi w grę? Bo jak tak to Lenovo. Moim zdaniem to super rozwiązanie.

zlykamil
komentarz
komentarz

W tej cenie najlepszą opcją będzie Lenovo. Lenovo to niedroga marka ale jakość jest bardzo dobra, nie jest to na pewno tani chińczyk ( którego sam bym nie kupił bo juz miałem w przeszłości przejścia z tabletem Shiru...).

Zerknij sobie do rtv Euro agd:

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml

W dobrej cenie jest tam Lenovo Tab 2. 

 

Poza tym zastanów się nad dołożeniem tych 2 stówek do Samsunga Tab e. W sklepie masz jakby co opcję brania na raty. A tablet sam w sobie świetny. 

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja też się w pełni zgadzam co do Lenovo:)

Tableciak
komentarz
komentarz

Na Twoim miejscu dołożył te 200 pln i kupił naprawdę porządną maszynkę. :) Z całego serca polecam Lenovo Yoga Tablet 2. Ma masę fajnych funkcji: https://lenovozone.pl/forum/tablet-yoga2/ . Mi osobiście bardzo przydaje się funkcja AnyPen - współczynnik jakości do ceny naprawdę rewelacyjny. :)

Pro4it_pl
komentarz
komentarz

Wystarczy Lenovo Miix 300  z Androidem zamiast systemu Windows,który moim zdaniem będzie miał zdecydowanie płynniejsze działanie,bez lagów czy dużych zawieszek. Teraz w sklepach internetowych z akcesoriami komputerowymi,elektroniką- znajdziesz kilak fajnych promocji na tablety,warto poszukać.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.