x-kom hosting

Tablet wielofunkcyjny jaki wybrac?

akali8888
utworzono
utworzono

Witam niedawno kupiłem lapka za 10k i teraz do ogladania streamow itp. potrzebuje tableta.
Ale ma to być tablek maxymalnie do 600 zł nie wyłoże więcej.
Chcę aby był wielofunkcyjny w sensie, żebym mógł np wsadzic karte do telefonu i korzystac z mojego internetu za granica np. czy gdzies poza domem. Czyli ma miec i wifi i mozliwosc korzystania z mego internetu wlasnego. I wiadomo jak najwydajniejszy by streamy na twitchu nie scinaly sie i by minimalne gierki tez chodzily w miare.

Youki
komentarz
komentarz

7-8 cali, tak?

Youki
komentarz
komentarz

Wg opisu jest modem 3G, czyli możesz włożyć kartę SIM

akali8888
komentarz
komentarz

rozumiem czyli oznacza ze za granica i poza domem normalnie powinno wszystko dzialac z moim wlasnym internetem tak? nie powinno byc problemów? i z gory dzieki bo wiem juz wszystko

Youki
komentarz
komentarz

A jaki masz internet ?

Jest złącze na kartę SIM. To czy wykupisz internet czy włożysz osobistą kartę zależy od Ciebie.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja w pracy mam takiego Lenovo Yogę. Cena wiadomo wyższa, ale zdecydownie warto!

majmetro
komentarz
komentarz

Nie zastanawiałeś się może nad modelem 2 w 1 ? Nie są to takie drogie urządzenia wbrew pozorom bo w sklepie rtv Euro agd możesz kupić sobie taki sprzęcik w dobrej cenie, sam sobie zobacz:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,h1.bhtml

Dokłądasz dwie stówki i masz laptop Lenovo Miix 300, który ma zdecydowanie więcej zalet niż tradycyjne tablety. 

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja czy autor wątku? Ja jakbym miał kaskę to bym sobie kupił tego lenovo co podesłałem. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.