necik

Pytania dotyczące naszego sklepu partnerskiego Komputronik.pl oraz złożonych zamówień

11 postów w tym temacie

F1ZFmQz.png

Ten temat służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań odnośnie naszego sklepu partnerskiego Komputronik.pl. Na wszystkie pytania postara się odpowiedzieć między innymi przedstawiciel sklepu: @Wojciech Spychała

Uwaga - ten temat nie służy do wyrażania opinii o sklepie Komputronik.pl. W tym celu zapraszam do oddzielnego tematu: Opinie o naszym sklepie partnerskim Komputronik.pl (gdzie dostępna jest również ankieta).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, piszę w sprawie tej promocji:

" Nasz nowy sklep partnerski Komputronik.pl przygotował promocję dla użytkowników ForumPC.pl - montaż zestawu komputerowego, program antywirusowy McAfee Internet Security lub pendrive Kingston HyperX Fury 16GB USB 3.0 za 1 zł do każdego zamówienia o łącznej wartości powyżej 1500 zł.
Aby skorzystać z promocji należy do koszyka dodać wybrany upominek oraz wpisać kod rabatowy:

„ForumPC-Pendrive-X26X” – zmniejszenie ceny Pendrive Kingston HyperX Fury 16GB USB 3.0 90/30 MB/s do 1zł netto (1,23 z VAT);

„ForumPC-McAfee-KOZX” – zmniejszenie ceny rocznej licencji na McAfee Internet Security 2016 PL OEM – zdrapka do 1zł netto (1,23 z VAT);

„ForumPC-montaż-9WJ1” – zmniejszenie ceny montażu komputera do 1zł netto (1,23zł z VAT)

Skompletowałem zestaw komputerowy za ponad 2000 zł i dodałem usługę montażu i wpisałem kod ForumPC-montaż-9WJ1, ale wyskakuje mi na czerwono, że " Wprowadzony kod promocyjny jest nieprawidłowy ".

Opcja z pendrivem mi działa i rabatuje mi się na 1 zł, ale usługa montażu już nie... pomocy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli mogę wnieść jakąś uwagę do powyższej promocji to jest ona atrakcyjna, ale na infolinii powiedziano mi, że komputer przyjeżdza złożony, ale bez pudełek z podzespołów i dlatego i tak z niej zrezygnowałem, ponieważ w razie chęci późniejszej sprzedaży danego podzespołu nie ma oryginalnego pudełka, a jest to dodatkowy atut przy sprzedaży.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pudełka powinieneś dostać razem z komputerem. Zapłaciłeś za nie i należą Ci się jak psu buda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też tak uważałem, ale Pani na infolinii powiedziała, że komputer jest składany przez techników w magazynie w Poznaniu i stamtąd jedzie już cały i gotowy do odbioru jako blaszak bez pudełek. Suma sumarum wziąłem pendrive za 1 zł,a z kompem spróbuję się samemu pobawić w składanie - przynajmniej mam pewność, że zostaną tam włożone części z zaplombowanych pudełek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To bardzo dziwna polityka. Ja tak czy siak nie dałbym nikomu składać mojego komputera, więc dla mnie to nie problem, ale zdenerwowałbym się, jakby mi nie przysłali pudełek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, czy jest możliwość aby komputronik złożył komputer z moich części, które kupiłem w innym sklepie ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam czy do zakupionego zestawu komputerowego instalowany jest system operacyjny?

Czy jest taka możliwość? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dokupisz system operacyjny to możliwe, że zostanie on zainstalowany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta