x-kom hosting

Kody rabatowe

4pc
utworzono
utworzono

Utwórzmy temat, w którym będą się pojawiały kody rabatowe, ale tylko sensowne, które faktycznie pozwalają trochę oszczędzić.

Kod na 50 proc. do Hekko - 5C89W1J7YU

Ważny do końca czerwca.

nigraS
komentarz
komentarz

Biznes-Host.pl -> 25% zniżki -> JNPB-9AUW-BT3E - kod jednorazowy - kto pierwszy ten lepszy.

4pc
komentarz
komentarz

Jeszcze ciekawiej - dostałem kod z taką samą zniżką, ale aktywny do końca roku ;-)

Łapcie - 489K9E12H5

Obniża cenę o połowę - świetny temat.

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz

Jeśli ktoś chce dostać 25 proc. rabatu na konto w Firehost, to śmiało walcie do mnie na PW.
Mam aktualne kody, a hosting jest w porządku.
 

4pc
komentarz
komentarz

Wstawiaj kody od razu na stronę - nawet jeśli jednorazowy to i tak ktoś skorzysta. A po prostu daj info kiedy już zostanie wykorzystany.

  • 1 rok później...
hostfactor.pl
komentarz
komentarz

Kod promocyjny Hostfactor – 99,00 zł na hosting dla nowych klientów!

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z kodu promocyjnego* obniżającego cenę nowych usług hostingowych aż o 99,00 zł!

Aby skorzystać z promocji podczas opłacania usługi należy wpisać kod:

1. 5ad72bf12db8900
2. 5ad72bf12e74911
3. 5ad72bf12e7ac22
4. 5ad72bf12e81333
5. 5ad72bf12e87144
6. 5ad72bf12e8d355
7. 5ad72bf12e93766
8. 5ad72bf12e9b077
9. 5ad72bf12ea1388
10. 5ad72bf12ea7199

 

* - nie ma obowiązku przedłużania konta promocyjnego
    - ceny podane na stronie są cenami brutto za pierwszy i każdy kolejny rok

 

_____________________________

Skorzystaj z szerokich możliwości jakie oferuje Hostfactor.pl. Zajmujemy się rejestracją domen oraz oferujemy najkorzystniejsze na rynku usługi hostingowe.

Morelka
komentarz
komentarz

Jeśli ktoś z was chce kod rabatowy na Firehost to dajcie znać na priva.
Mam aktualny na 25 proc. Zawsze kilka dyszek zostanie w kieszeni ;-)

  • 4 lata później...
rob130
komentarz
komentarz

Teraz możecie zamówić podstawowy hosting Easy na Forpsi.pl bez żadnego dodatkowego kodu z promocją z 10 zł na miesiąc na 5 zł na miesiąc (6.15 z vatem). Świetne parametry i profesjonalny support. Warto zerknąć na https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.