x-kom hosting

Problem ze sterownikami

SSaiyanGod
utworzono
utworzono

Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z zamulającym dźwiękiem, zmniejszoną wydajnością systemu i odkryłem, że to przez sterowniki do karty graficznej. 

Problem pojawił się tak nagle, wszystko wcześniej było ok, aż tu nagle włączam komputer i się zaczęło. Jak je odinstaluje to wszystko wraca do swojego porządku no ale jak wiemy bez sterowników nie pogram w nic. Mielibyście pomysł jak rozwiązać ten problem?

Karta to GT430

System Win 8.1Pro

Youki
komentarz
komentarz

Sterowniki instalujesz ze strony nVidii czy płyty głównej dołączonej ?

SSaiyanGod
komentarz
komentarz (edytowane)

Ze strony Nvidii, niestety płyty dołączonej nie mam bo kupiłem kartę od kolegi i płyty juz nie posiadał.

Edytowane przez SSaiyanGod
Youki
komentarz
komentarz

Masz jeszcze możliwość sprawdzić działanie tej GPU w innym PC ?

SSaiyanGod
komentarz
komentarz

Niestety nie. Ale tak jak mówiłem wcześniej wszystko było ok. Miałem taką samą sytuację w październiku ubiegłego roku ale po 2 dniach się wszystko naprawiło. Nie wiem czego to może być wina.

Youki
komentarz
komentarz

Karta może być uszkodzona, skoro nie chce "przyjąć" sterowników.

SSaiyanGod
komentarz
komentarz

A może to być wina tego że karta nie jest dobrze dopięta? Bo mam dość starą obudowę i nie jest ona przykręcona i mogła się czasami wysunąć lekko.

Youki
komentarz
komentarz

No to sprawdź i przykręć, bo musi być.

SSaiyanGod
komentarz
komentarz

Ok już wszystko ok, czyli to było to, karta nie była dobrze dopięta. Do zamknięcia, dzięki za próby pomocy. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.