x-kom hosting

Radeon r9 270x 4gb vs 2gb

MarianToJo
komentarz
komentarz

skoro ma tego szrota i sie upiera to niech ma, najwyzej mu sie cały komp spali, jego problem nie nasz

Tomeksup
komentarz
komentarz

No, racja. Będę najwyżej wyzywać ... sam siebie. To jaka wersja tej karty ? Czy polować na 960 ?

Mogeto
komentarz
komentarz

tam wcześniej masz link do taniego 960, raczej nic lepszego nie znajdziesz do 700zł, bo w tej cenie chodzą 950'tki

950 jest porównywalny z 760, a 760 to odpowiednik 270x, także 960 będzie kilkanaście % mocniejszy i bardziej energooszczędny niż 270x

Tomeksup
komentarz
komentarz

Czyli zasilacz pociągnie (bardziej prawdopodobnie). Kupię za jakiś czas. Jeśli Pis nie namiesza przy walutach jeszcze bardziej to kupię.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
6 godzin temu, Tomeksup napisał:

Od razu daruj sobie z komentarzem typu: "Wszystko spali się".

Jak uważasz, nikt Cię tu do niczego nie zmusza, tylko daje dobrą radę.

6 godzin temu, Tomeksup napisał:

Nie mam 3 tysi na proca, płytę i zasilacz. Bez płyty, proca i zasilacza karta pójdzie mi spokojnie na tym zasilaczu.

5 godzin temu, Tomeksup napisał:

Mam już obudowę, ssd, fortisa 3 i monitor 24'

A kto modernizuje sprzęt od tyłka strony ? daj spokój.

5 godzin temu, Tomeksup napisał:

Tak tak, już wyrzucam i lecę po nowy za 400zł.

Kto CI karze wydać 400zł na PSU ? tam wystarczy zasilacz za 1/3 tej kwoty, ba nawet używany Fortron / Chieftec za 50-60zł.

O 22.05.2016 o 22:41, Tomeksup napisał:

Jakiej wersji 960 szukać za ok. 700zł ?

5 godzin temu, Tomeksup napisał:

Jaka wersja tej 270x jest najlepsza ?

I tak w kółko będziesz pytał ? dostałeś odpowiedz, że 960 jest wydajniejsza, ponadto masz ją na promocji w cenie tej 270X.

5 godzin temu, Tomeksup napisał:

Ten jest w porzo. Działa na 4870 od kilku lat.

:lol2:, dobra, nie mam czasu na takie pierdoły, idź rób sobie co chcesz, tylko później nie zakładaj tematu o zasilacz.

3 godziny temu, Mogeto napisał:

a 760 to odpowiednik 270x

No nie bardzo, 760 jest tutaj wydajniejszą kartą.

Acik1506
komentarz
komentarz

Ta x270 gaming jeszcze jest godna polecenia

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

O ile dostanie ją w cenie do max 700zł. W esc jest wersja z 4GB pamięci, ale na tle 960 za 700zł na promocji, średnio wypada.

 

  • 2 tygodnie później...
Tomeksup
komentarz
komentarz

4870 spaliła się wczoraj podczas gry w Doom 3. Trzeba przyspieszyć zakup.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.