x-kom hosting

Tablet do 200 zł

frevy
utworzono
utworzono

Witam, potrzebuję jakieś namiary na tableta do 200 zł.

Ma to być prezent dla dziecka, głównie chodzi o to aby mógł pograć w jakieś gry, ale i żeby była opcja skorzystania z internetu dość dogodnie.

Wiadomo, że w takiej cenie to nic korzystnego nie będzie, no ale żeby chociaż się to nie zwieszało i dało się pograć czy też skorzystać z internetu bądź jakiś aplikacji.

Na allegro jest tego multum i w sumie ciężko coś wybrać, może ktoś coś poleci dość przystępnego.

Byłbym wdzięczny

Youki
komentarz
komentarz

Używka nie przejdzie mimo wszystko ? Za 200 zł to raczej nie ma co cudów wymagać, ale minimum to 1 GB pamięci RAM.

frevy
komentarz
komentarz

Wiesz co no lipton z używką, w końcu to prezent. Wolałbym żeby to nóweczka była. 
Miałbyś coś konkretnego z tym 1 GB RAM? 

frevy
komentarz
komentarz

Myślę, że spoko, a powiedz mi coś tego typu tylko, że 10 cali? 
Mogło by już w sumie być do tych 250 zł. Tylko czy byłoby coś takiego?

Youki
komentarz
komentarz

Nic względnie sensownego z 10 cali nie dostaniesz. ;)

frevy
komentarz
komentarz

Dobra, zamówiłem tego Lenovo.

Z tego co widzę po recenzjach to ludzie chwalą jak za takie pieniądze.

Zobaczymy co to będzie, dziękówka za pomoc

Dżony2
komentarz
komentarz

Szczerze? Pierwsze co mi poważnie przychodzi do głowy, to taki Lenovo

  • 2 tygodnie później...
majmetro
komentarz
komentarz

Dobry wybor. W tej cenie cieżko jest coś znaleźć sensownego. Lenovo natomiast oferuje najlepsza jakość w stosunku do ceny. Dodam,że jeśli nie macie pieniędzy na to aby kupić jakiś dobry tablet za gotówkę to dobrą opcje oferuje sklep rtv Euro agd. Jest tam możliwość kupna tabletu na raty:

http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml

 

Lenovo Tab 2 obecnie jest w promocji w cenie 270 zl. Sklep pozwala go kupić na 10 rat 0%.

Dżony2
komentarz
komentarz
O 13.05.2016 o 22:55, Dżony2 napisał:

Szczerze? Pierwsze co mi poważnie przychodzi do głowy, to taki Lenovo

Mówisz o tym co podesłałem? Bo moim zdaniem nie ma nic lepszego....

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.