x-kom hosting

Aktualizacja ForumPC.pl do wersji 4.X

necik
utworzono
utworzono

Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Solidarności Ludzi Pracy, więc zabrałem się za pracę i zaktualizowałem ForumPC.pl do wersji 4.X. Żartuję, aktualizacja nie miała związku ze Świętem Pracy, bo prostu zbieżność daty ;)

Jak sami widzicie aktualizacja jest dość... znaczna. Sporo rzeczy zmieniło się, wygląd forum jest teraz bardziej nowoczesny. Od strony technicznej (mam nadzieję) forum też przyśpieszy. Minie jeszcze kilka dni zanim aktualizacja zostanie ukończona w 100% (aktualnie trwa przebudowa postów, grafik itp.), więc proszę o wyrozumiałość. A jeżeli zauważycie, że coś nie działa prawidłowo, to śmiało piszcie w tym temacie.

PS. Tutaj można również zadawać pytania odnośnie obsługi nowego ForumPC.pl

r102
komentarz
komentarz

Znowu "nowe oprogramowanie" i zmiana wyglądu "pod win10"...

 

Ledwo się człowiek przyzwyczaił po poprzedniej zmianie i już inaczej :huh:

  • Dobra wypowiedź 1
necik
komentarz
komentarz

@r102 poprzednia taka duża zmiana na ForumPC.pl miała miejsce, hmm..., jakieś 5 lat temu. Więc tak często nie zmieniamy forum ;) Poza tym jest to naturalna kolej rzeczy, producent wypuścił nową wersję dostosowana do aktualnych warunków, więc kiedyś taką aktualizację musieliśmy wykonać.

Ether_141
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam pytanie, wcześniej była zakładka moja zawartość gdzie można było zobaczyć wszystkie tematy w których bierze się udział i jeśli ktoś w tym temacie napisał nowy post to nazwa tego tematu się pogrubiała. Czy teraz będzie coś takiego??

I jeszcze jedna rzecz, często piszę na tym forum z telefonu i teraz jak ktoś zacytuje post to nie widać że jest cytowany tylko po prostu jak by ktoś napisał.

I jak włączyć wygląd forum na telefonie taki jak na komputerze?

Przy okazji, mam takie inne pytanie. Może by zrobić w dziale zestawy komputerowe taką ankietę z podstawowymi pytaniami, tj. Jaki masz monitor? Ile do wydania? itp. Chodzi mi o osoby które potrzebują pomocy ze złożeniem komputera. Może dzięki tej ankiecie nie było by zbędnych dopytywań i postów. Jeśli głupi pomyśl to napiszcie :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Ether_141
necik
komentarz
komentarz
14 minut temu, Ether_141 napisał:

Mam pytanie, wcześniej była zakładka moja zawartość gdzie można było zobaczyć wszystkie tematy w których bierze się udział i jeśli ktoś w tym temacie napisał nowy post to nazwa tego tematu się pogrubiała. Czy teraz będzie coś takiego??

@Ether_141 zobacz http://www.forumpc.pl/discover/content-posted/ (link do tego znajdziesz w głównym menu - Aktywność - Moje kanały aktywności - Zawartość w której brałem udział).

 

14 minut temu, Ether_141 napisał:

I jeszcze jedna rzecz, często piszę na tym forum z telefonu i teraz jak ktoś zacytuje post to nie widać że jest cytowany tylko po prostu jak by ktoś napisał.

U mnie na telefonie post z cytatem wygląda prawidłowo (zrzut ekranu poniżej). Możliwe, że miałeś na myśli jakiś stary post (w sensie nie dzisiejszy), aktualnie trwa ich przebudowa, więc zmiany bedą widoczne za jakieś kilkanaście godzin.

Screenshot_2016-05-01-10-38-53.png

Ether_141
komentarz
komentarz

Ok, dzięki. Wszystko jest ale tego okienka cytowania wczoraj nie było.

Dzięki.

necik
komentarz
komentarz
19 minut temu, Ether_141 napisał:

Przy okazji, mam takie inne pytanie. Może by zrobić w dziale zestawy komputerowe taką ankietę z podstawowymi pytaniami, tj. Jaki masz monitor? Ile do wydania? itp. Chodzi mi o osoby które potrzebują pomocy ze złożeniem komputera. Może dzięki tej ankiecie nie było by zbędnych dopytywań i postów.

Będzie coś takiego (postaram się w tym tygodniu). Ankieta albo tak jak było wcześniej, czyli mini regulamin każdego działu forum.

 

Ether_141
komentarz
komentarz

Fajnie jak by się takie coś pojawiło. Skróciło by to czas pomocy ;)

inches666
komentarz
komentarz

Nie dostaję powiadomień dotyczących nowych odpowiedzi w tematach w których się udzielam w zakładce powiadomienia

inches666
komentarz
komentarz

Zaznaczone mam wszystkie opcje poza powiadamianiem w przeglądarce. Dostałem teraz powiadomienie od tym że zostałem przez Ciebie oznaczony jeśli to coś zmienia

Ether_141
komentarz
komentarz

Normalnie jak naciśniesz enter to jest przeskok o 1,5 lini a jak enter z shiftem to normalnie.

dyngus
komentarz
komentarz

Mi się to forum bardzo podoba. Wygląda całkowicie inaczej niż pozostałe. Estetyczne, schludne i nowoczesne :)

 

 

  • Dobra wypowiedź 1
tluk
komentarz
komentarz

Wiem, że to tylko moje wrażenie z nowej odsłony forum ale mam wrażenie iż utraciło ono tzw. "graficznego ducha"...Co do funkcjonalności to nie wiem jeszcze bo zaglądam tu pierwszy raz od...kilku ładnych dni :P

  • 2 tygodnie później...
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Mam 2 pytania co do obsługi forum:

1. Czy są jeszcze takie listy jak np. "najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj", itp.?

2. Jak wygodnie i szybko sprawdzić czy pojawiły się odpowiedz w tematach, w których odpowiadałem? Wcześniej wystarczyło wejść w swój profil->"Moja zawartość" i tematy z nowymi odpowiedziami były podkreślone. Czy teraz muszę włączyć obserwowanie każdego tematu aby łatwo się dowiedzieć o nowych odpowiedziach?

Youki
komentarz
komentarz

Nie ma.

Aktywność>Moje kanały aktywności.

  • Dobra wypowiedź 1
arkadiusz97
komentarz
komentarz
O 28.05.2016 o 18:56, Youki napisał:

Nie ma.

Ok, dzięki za odpowiedź. Czy macie w planach przywrócenie tego oraz zwykłej listy użytkowników?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.