x-kom hosting

"Laptop stacjonarny"

loczkofff
utworzono
utworzono

Witam,

Mam pewien problem, posiadam laptopa lenovo y50-70 z ekranem 15 calowym...
Szczerze mówiąc denerwuje i meczu mnie juz ten mały ekran. Wpadłem na pewien pomysł lecz nie wiem czy jest to dobre rozwiązanie :/
Mianowicie chciałbym dokupić monitor, klawiaturę oraz myszkę i korzystać z niego jak z komputera stacjonarnego. W opcjach zasilania ustawie że jak zamknie sie pokrywę od laptopa to nic sie nie stanie... Laptopa schowam w spokojnym miejscu pod biurkiem, nie bedzie go widać :)
Co o tym myślicie? Jest to dobra decyzja? Czy po podłączeniu monitora dużo spadną mi klatki w grach?

Z góry dziękuje,
Pozdrawiam

PS. Nie chce kupować komputera stacjonarnego ponieważ laptop jest bardzo mobilny i moge go wszędzie zabrać

Youki
komentarz
komentarz

Czy po podłączeniu monitora dużo spadną mi klatki w grach?

Zależy od gry, w najnowszych zdecydowanie.

loczkofff
komentarz
komentarz

A jak to będzie z chłodzeniem?

Youki
komentarz
komentarz

Tak samo jak obecnie :) 

loczkofff
komentarz
komentarz

Czyli śmiało mogę taki projekt robić? :)

anioł2009
komentarz
komentarz

Nikt nie zabrania podłączyć nawet tv 55'  tylko pamiętaj o tym co napisał Youki. Im wieksza rozdzielczość tv/monitora tym bardziej laptop będzie obciążony ( spadek fps ).

Prosaid
komentarz
komentarz

A nie lepiej jakis monitorek :)?

4online_pl
komentarz
komentarz

Co do podłączenia tv 55 cali to faktycznie poza dobrą rozdzielczością odczujesz spadek fpsów w trakcie gier,a ponad to laptop zacznie się stosunkowo szybko nagrzewać,więc zamiast tego dobrą opcją jest monitor zewnętrzny,powiedzmy 22 cale.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.