x-kom hosting

tablet do 600 zl

fasolaaa
utworzono
utworzono

panowie dajcie jakieś propozycje na tablet do 600 zl wazn aby miał wi-fi i około 10cali.

Dżony2
komentarz
komentarz

Ja do internetu kupiłem mojej mamie takiego Lenovo Tab2,

majmetro
komentarz
komentarz

W takim razie polecam zerknąc sobie na model Lenovo A10-70 3G. W dobrej cenie jest w sklepie rtv Euro agd;

http://www.euro.com.pl/

 

Kupisz tam za niecałe 700 zł i zawsze możesz go wziąć na raty. Oferuje"

3g

dobry procesor

10 cali

RedSkull92
komentarz
komentarz (edytowane)

panowie dajcie jakieś propozycje na tablet do 600 zl wazn aby miał wi-fi i około 10cali.

Ciężko znaleźć takiego bez wifi :)

Odradzam tableta z 1 GB RAM gdyż użytkowanie jest uciążliwe.

http://www.x-kom.pl/p/241351-tablet-10-krugermatz-eagle-975-qxga-3g-z3736f-2048mb-16gb-android-44.html

Taniej to nie tablet tylko urządzenie, na którym odpalasz galerie i służy jako reklama np w sklepie :)

Edytowane przez RedSkull92
Dżony2
komentarz
komentarz

Wiecie co znajomy ostatnio przyniósł do pracy takiego jeszcze Lenovo S6000.

kladi90
komentarz
komentarz

Jak chcesz zaoszczędzić to ten Kiano jest całkiem fajny w swojej cenie. Polecili mi go w salonie bo tani i ma procesor Intel, działa bardzo fajnie chociaż opinie w internecie na to nie wskazują :) 

Dżony2
komentarz
komentarz

Wiesz co może i tak. Natomiast ja zawsze byłem zwolennikiem kupować sprzetu znanych marek

RedSkull92
komentarz
komentarz

to ten Kiano jest całkiem fajny w swojej cenie


Kiano to kupno kota w worku. Jak trafisz na egzemplarz wolny od wad to jest gitara, ale jak będzie rąbnięty to lepiej aby nerwy były ze stali.
Wiadomo, że każdej firmy może się zdarzyć lewy egzemplarz. Jednak Kiano już sobie wyrobiło opinię, a szczególnie parę lat temu z wifi(kto pamięta ten wie XD)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.