x-kom hosting

jaki tablet do 600zł

sebastianowski3
utworzono
utworzono

siemka chciał bym abyście mi pomogli wybrać tablet dla dziewczyny.Niestety ja niesprostalem jej oczekiwania wiec proszę was o pomoc. :( oto specyfikacja -7 lub 8 cali -3g -lte -full HD -jakaś znana firma -żeby czytał karty sim -pamieć od 16 GB wiec proszę o coś takiego lub podobnego :P

Youki
komentarz
komentarz

Z nówek z tymi wymaganiami za bardzo nic nie dostaniesz w tej cenie.

sebastianowski3
komentarz
komentarz

ale to tak +- 600 i nie musi byc idealnie to :) jakies podobne wymagania ale najwazniejsze to 2 gb ram i zeby mozna bylo z niego dzwonic :)

Youki
komentarz
komentarz

Z funkcją dzwonienia nic z nówek wartego uwagi nie ma.

sebastianowski3
komentarz
komentarz

a na jaki warto w tej cenie zwrocic uwage z ktorego mozna oczywiscie dzwonic i porobic cos ciekawego :D

  • 4 tygodnie później...
Dżony2
komentarz
komentarz

A coś jesteś w stanie dorzucić? Bo jeśli tak to ja od siebie proponuje Lenovo Yogę. Dobry i wydajny tablecik. 

RedSkull92
komentarz
komentarz

Budżet na nowy tablet spełniający twoje kryteria wynosi min 900zł.
Masz dwie opcje:
Dozbieranie pieniędzy i cieszyć się radością nocy :)
Rezygnacja z niektórych kryteriów jak i ich optymalizację poprzez wskazanie, które są najważniejsze.

Dżony2
komentarz
komentarz

Dokładnie tak:). Natomiast 900 zł to dużo, można za 800 juz co nie co sensownego dostać. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.