x-kom hosting

Intuicyjny tablet do pracy [800-1000zl]

d0bek
utworzono
utworzono

Cześć wszystkim!

 

Szukam tableta do pracy, który dzięki swojej wadze i swojemu rozmiarowi zastąpi mi laptopa. 

Gdzie tablet będzie używany? Będzie używany w domu, na uczelni i w pracy.

 

Do czego tablet będzie używany? Będzie używany do przeglądania internetu, uzupełniania statystyk google, notowania na uczelni, oraz do konsumpcji multimediów (głównie youtube)

 

Jaki ekran powinien mieć tablet? Powinien być mniejszym zastępcą laptopa (13,3") więc myślę, że ekran o przekątnej 8 lub 9" będzie idealny. 

 

Czy ważny jest wygląd? Tak, wyglądam jest dla mnie ważny - dobrze gdyby tablet wyglądał elegancko i był smukły ponieważ będę zabierał go również na spotkania biznesowe

 

Czy ważna jest bateria? Tak, bateria jest ważna bo będzie on używany przez cały dzień

 

Specjalne życzenia: Bardzo bym się ucieszył gdyby był dość intuicyjny w użyciu - przyjazny dla użytkownika interfejs (dla przykładu mój znajomy używa Samsung Galaxy Tab S1 i taki tablet uważam za dość intuicyjny), bardzo bym się też cieszył gdyby miał aplikację związaną z plikami google po to, żebym mógł w kilka sekund przejść np do dysku google bądź statystyk w google

 

Moje propozycje: Myślałem o iPadzie ale wyszło teraz dość sporo jego wersji i sam nie wiem która byłaby dla mnie najodpowiedniejsza, może macie jakieś pomysły? default_biggrin.png

 

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Youki
komentarz
komentarz

Z modemem 3G/LTE ? Nowy, czy używany ?

d0bek
komentarz
komentarz (edytowane)

LTE mile widzane, Modem 3G raczej obowiązkowy. Co do stanu to może być lekko używany, może też być nowy, wszystko zależy od propozycji, jak będzie rakieta to wiadomo wezmę używkę w dobrym stanie :)

Edytowane przez d0bek
Youki
komentarz
d0bek
komentarz
Youki
komentarz
komentarz

W tej cenie to tylko używki dostaniesz, a modele z LTE są jeszcze drożśze

Youki
komentarz
komentarz

Ipad mini 1 generacji ? Tutaj już chyba nawet aktualizacje nie wychodzą, to stary i leciwy sprzęt. Nie w tej cenie i nie do tych zastosowań.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.