x-kom hosting

Gt 9800 1gb/Gt 730

Tomasz95
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli w moim 1280x1024 będzie nawet na maksymalnych (dotyczących tylko karty graficznej) ustawieniach? (może pomijając tekstury) 

Przepraszam że tyle pytań ale ja już taki jestem. Zadaję tyle pytań żeby uzyskać maksymalną liczbę informacji o wszystkim. Czasami mnie to denerwuje. (często zdarza mi się schodzić z głównego tematu wątku)

Edytowane przez Tomasz95

Youki
komentarz
komentarz

Bez hairworks możliwe.

 

Tomasz95
komentarz
komentarz (edytowane)
7 godzin temu, Youki napisał:

Bez hairworks możliwe.

 

Super. Gdzieś czytałem nawet że jeden z dodatków zwiększa optymalizację gry w rejonie dla niego przeznaczonym. Tak czy inaczej (na wysokich czy najwyższych) świetnie będzie się grało. 

W razie kolejnych pytań wrócę tutaj. Jeśli już będę miał problem z odróżnieniem opcji dla cpu i gpu (raczej problemu nie będzie ale widziałem na youtube ile to ma opcji) to napiszę kolejny temat w dziale  dotyczącym gier.

 

Edit. W zasilaczu wszystkie kable powinny być podłączone na stałe, prawda? (tylko od strony zasilacza)

Edytowane przez Tomasz95
Tomasz95
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakiś gamoń zapomniał zdjąć ogłoszenie z tą kartą po jej sprzedaniu. O ile mniej wydajna jest zwykła Ti 660 od tej PE overclocked? (mam nadzieję że nie ma znacznych różnic w ich wydajności)

Edytowane przez Tomasz95
bemol911
komentarz
komentarz
4 minuty temu, Tomasz95 napisał:

O ile mniej wydajna jest zwykła Ti 660 od tej PE overclocked? (mam nadzieję że nie ma znacznych różnic w ich wydajności)

 

Rożnica polega na taktowaniach które możesz sam zmienić. 

Tomasz95
komentarz
komentarz
13 godzin temu, bemol911 napisał:

 

Rożnica polega na taktowaniach które możesz sam zmienić. 

Czyli to jest ten sam sprzęt tylko podkręcony fabrycznie? A co z tym pcb (albo jakoś podobnie) twin forz? (też nie jestem pewien czy dobrze napisałem)

bemol911
komentarz
komentarz
27 minut temu, Tomasz95 napisał:

Czyli to jest ten sam sprzęt tylko podkręcony fabrycznie?

 

Tak

 

27 minut temu, Tomasz95 napisał:

A co z tym pcb (albo jakoś podobnie) twin forz?

 

Twin Frost ? to jest nazwa chłodzenia. 

Tomasz95
komentarz
komentarz
O 17.06.2016 o 13:59, bemol911 napisał:

 

Tak

 

 

Twin Frost ? to jest nazwa chłodzenia. 

Czyli dopłacane było tylko za chłodzenie praktycznie?

bemol911
komentarz
komentarz

Tak

  • 2 tygodnie później...
Tomasz95
komentarz
komentarz (edytowane)

W zasilaczu wszystkie kable powinny być podłączone na stałe, prawda? (tylko od strony zasilacza)

Czy jakoś osobno powinny być? (Ja nie mam żadnych osobno leżących kabli)

I jak jest z kupnem chłodzenia do takiej karty? (jakbym kiedyś chciał, z ciekawości pytam) Sprzedają je jakoś tak jak do procesorów? Na allegro były tylko do konkretnych modeli albo wodne. (wodnego nie zamierzam używać, jakoś zbyt ryzykowne to dla mnie) Szukam na razie tego na stronach innych niż allegro i nie mogę znaleźć. Edit. Już znalazłem odpowiedź na pytanie o chłodzeniu.

Edytowane przez Tomasz95
bemol911
komentarz
komentarz
49 minut temu, Tomasz95 napisał:

 

W zasilaczu wszystkie kable powinny być podłączone na stałe, prawda? (tylko od strony zasilacza)

Czy jakoś osobno powinny być? (Ja nie mam żadnych osobno leżących kabli)

 

 

To zależy czy zasilacz jest modularny, jeśli tak to jest możliwość odłączania od niego kabli. 

Tomasz95
komentarz
komentarz

Czyli ten mój jest całościowy, tak? (zdjęcie na poprzedniej stronie tematu)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.