x-kom hosting

Windows do grani

kordiannaczos12
utworzono
utworzono

Chciałem spytać was jaki polecilibyście kupić mi  windows do grania. Mi nie przeszkadzaja kafelki itp. zależy mi by wiedzieć którego windowsa opłaca się teraz brać i będzie najwięcej fps w grach? windows 7/8.1/10 który byście polecili. Konkretnie zależy mi na cs:go, h1z1 na tych 2 grach.

Qbson003
komentarz
komentarz (edytowane)

Dużej różnicy nie zobaczysz. Najlepiej windows 7 lub 8 zależy jaki wolisz wygląd. Win 10 nie jest dobrze zoptymalizowany. Ja osobiście mam windows 8.1 i jestem z niego zadowolony.Masz tu link do porównania tych trzech systemów https://www.youtube.com/watch?v=LOTFYC47S_8

Edytowane przez Qbson003
kordiannaczos12
komentarz
komentarz

nie dziala ten film

Qbson003
komentarz
komentarz

Już powinien działać. Mój błąd. Sorry

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Porównanie: http://pclab.pl/art63999.html

 

Ja osobiście używam Windowsa 10 i w stosunku do 7 nie zauważyłem spadku w FPS w CS:GO/WOT/FIFA 16/Mortal Kombat X itp

 

Moim zdaniem jeśli planujesz zakup systemu, 10 to najbardziej przyszłościowa opcja.

Edytowane przez bemol911
Qbson003
komentarz
komentarz

Ale z win 7 czy 8 też można aktualizować do win 10.

kordiannaczos12
komentarz
komentarz

 bemol a tego win 10 masz to jaki dokladnie? windows 10 home 64bit ?

I ps czy 8.1 będzie miał tyle samo fpsów co taki 10 i 7 ?

bemol911
komentarz
komentarz

 bemol a tego win 10 masz to jaki dokladnie? windows 10 home 64bit ?

 

Education 64bit

 

I ps czy 8.1 będzie miał tyle samo fpsów co taki 10 i 7 ?

 

Różnice są znikome.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.