x-kom hosting

Witaj

wojtek1994s
utworzono
utworzono

Witam potrzebuje pomocy jaki mam zainstalować system na ten komputer : 

procesor : intel core 2 duo e4600 2 4 ghz

Ramy: 2 GB

Karta Graficzna : zintegrowana 256 MB

 

 

 

Win 7 32 bitowy da rade na ten komputer czy win XP co mi polecacie :D

 

Ancio123
komentarz
komentarz

Witam potrzebuje pomocy jaki mam zainstalować system na ten komputer : 

procesor : intel core 2 duo e4600 2 4 ghz

Ramy: 2 GB

Karta Graficzna : zintegrowana 256 MB

 

 

 

Win 7 32 bitowy da rade na ten komputer czy win XP co mi polecacie :D

WINDOWS 7 32 BIT

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Windows 7 64 bity

Ancio123
komentarz
komentarz

Lepiej będzie działał 32-bitowy.

wojtek1994s
komentarz
komentarz

dobra dzięki a mam jeszcze jedno pytanie podepnę pod mój komputer dysk koleżanki i zainstaluje system win 7 i sterowniki od razu . czy jak jej oddam ten dysk i podepnie pod swój komputer to wszystko będzie chodziło prawidłowo.

Ancio123
komentarz
komentarz (edytowane)

dobra dzięki a mam jeszcze jedno pytanie podepnę pod mój komputer dysk koleżanki i zainstaluje system win 7 i sterowniki od razu . czy jak jej oddam ten dysk i podepnie pod swój komputer to wszystko będzie chodziło prawidłowo.

Tak :D Tylko jak będziesz instalował z dysku to z tego co pamiętam musisz go sformatować więc poproś żeby zapisała wszystko z dysku gdzieś u siebie,jak wgrasz windowsa i zainstalujesz to później możesz go sformatować i oddać

Edytowane przez Ancio123
bemol911
komentarz
komentarz

mam jeszcze jedno pytanie podepnę pod mój komputer dysk koleżanki i zainstaluje system win 7 i sterowniki od razu . czy jak jej oddam ten dysk i podepnie pod swój komputer to wszystko będzie chodziło prawidłowo.

 

Nie będzie działać, system się nie będzie uruchamiał ze względu na konflikt sterowników.

Ancio123
komentarz
komentarz

Nie będzie działać, system się nie będzie uruchamiał ze względu na konflikt sterowników.

Ktoś  z nas źle zrozumiał :D

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)
Ktoś  z nas źle zrozumiał

Zapytał się czy jak zainstaluje na SWOIM komputerze system i zamontuje dysk z tym systemem w INNYM komputerze to czy będzie to działać.

 

Nie będzie działać. 

Edytowane przez bemol911
wojtek1994s
komentarz
komentarz

ok ale jak zainstaluje tylko system a ona sobie zainstaluje już sama sterownik to będzie wszystko chodził 

bemol911
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie, podczas instalacji systemu automatycznie instalują się podstawowe sterowniki. Niestety system musisz instalować na jej komputerze. 

Edytowane przez bemol911
wojtek1994s
komentarz
komentarz

jak ja zainstaluje u siebie system a ona tylko sterowniki to nie będzie działało 

bemol911
komentarz
komentarz

jak ja zainstaluje u siebie system a ona tylko sterowniki to nie będzie działało

 

Gdy zainstalujesz u SIEBIE system to w JEJ komputerze się on nie uruchomi.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Lepiej będzie działał 32-bitowy.

Czemu ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.