x-kom hosting

HP Pavilion 6000

Damian122
utworzono
utworzono

Witam, mam problem bo spaliła mi się karta graficzna w laptopie HP Pawilion 6000. Była zintegrowana z płytą główną, czy jesmożliwość kupienia samje samewj karty graficznej i zainstalowania do komputera, czy trzeba kupować karte graficzną zintegrowaną z płytą główną ? Z góry przerpaszam jeżeli pytanie już było i pozdrawiam oraz dziękuje.

//nazwa tematu zbyt ogólna

//vocativus

ciaciama
komentarz
komentarz
Witam, mam problem bo spaliła mi się karta graficzna w laptopie HP Pawilion 6000. Była zintegrowana z płytą główną, czy jesmożliwość kupienia samje samewj karty graficznej i zainstalowania do komputera, czy trzeba kupować karte graficzną zintegrowaną z płytą główną ? Z góry przerpaszam jeżeli pytanie już było i pozdrawiam oraz dziękuje.

Zintegrowana z plyta glowna, czyli musisz wymienic cala plyte glowna, oddaj go do serwisu.

Gość
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to karta graficzna zintegrowana, to skąd możesz wiedzieć, że to ona się spaliła? Według mnie to spalił Ci się laptop (płyta główna) a nie sama karta graficzna! Koszt naprawy niewiele mniejszy od zakupu nowego lapka o podobnych parametrach!

ciaciama
komentarz
komentarz
Jeżeli jest to karta graficzna zintegrowana, to skąd możesz wiedzieć, że to ona się spaliła? Według mnie to spalił Ci się laptop (płyta główna) a nie sama karta graficzna! Koszt naprawy niewiele mniejszy od zakupu nowego lapka o podobnych parametrach!

Dokladnie. Masz tego lapka jeszcze na gwarancji?

Przemek
komentarz
komentarz

Damian124 niestety do wymiany jest cala plyta.

Jesli chcesz sprawdzic czy to na pewno uklad odpowiadajacy za grafike to podlacz zwykly monitor do External'a i sprawdz czy jest obraz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.