x-kom hosting

Brak dźwięku windows vista na hp dv2 - 1040ew

hicior
utworzono
utworzono

Witam,

mam problem, mojej mamie ostatnio w netbooku hp dv2 - 1040ew na systemie Vista przestał działać dźwięk oraz mikrofon. Pobrałem stery z hp, zainstalowałem ale nic nie pomogło. W menadżerze urządzeń nie ma żadnego wykrzyknika. Jak wejdę PPM na głośnik -> urządzenia do odtwarzania i leci muzyka to equalizer nie "skacze", jak chcę zrobić test to pojawia się info " Nie można otworzyć testu dźwiękowego"... Nie mam pojęcia co jest nie tak.

 

Proszę o pomoc, mamuśka w piątek rano wylatuje do niemiec i muszę jej to zrobić jak najszybciej...

 

PS.

Odpaliłem ubuntu live z pena i dźwięk był...

  • 2 tygodnie później...

arkadiusz97
komentarz
komentarz (edytowane)

Usuń wcześniej sterowniki przed ponowną instalacją. Jak to nic nie da, to zrób przywracanie systemu do momentu kiedy było dobrze.

Czy przed pojawieniem się problemu instalowałeś wcześniej jakieś programy lub aktualizacje?

Edytowane przez amb00

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.