x-kom hosting

Lenovo G70-80 - problem z kamerą

Braguś
utworzono
utworzono

Witam.

Zakupiłem laptop Lenovo G70-80, bez systemu, bo po co dopłacać jak miałem Win7 w domu. 

Dostałem płytkę ze sterownikami do Win8, co lekko mi pokomplikowało życie.

No ale nic, poradziłem sobie poinstalowałem wszystko - i tu problem.

Oprócz kamerki.

Znalazłem na stronie Lenovo sterowniki do tego modelu, instaluje i wyskakuje mi błąd:

 

No Appropriate to be installed

 

Co zrobić, żeby kamerka działała?

Youki
komentarz
komentarz

Czyli żadnego sterownika obecnie nie masz wgranego do tej kamerki ? 

Braguś
komentarz
komentarz

Nie posiadam

Braguś
komentarz
komentarz

Znaczy się, kamera jest wbudowana w laptop, ale jest nieaktywna i nie mogę jej wykryć. Nie wiem jak ją uruchomić, może stąd ten błąd? Ktoś wie jak włączyć wbudowaną kamerkę (na klawiaturze nie ma kombinacji z kamerką)

Youki
komentarz
komentarz

Pokaż screena z menedżera urządzeń najpierw.

Youki
komentarz
komentarz

Wgraj najpierw brakuję sterowniki wyszukując je po identyfikatorze. Potem przykładowo sprawdź czy Skype wykyrwa kamerę. 

  • 11 miesięcy później...
kaszpirowsi8899
komentarz
komentarz

Czesc czy problem zostal rozwiany mam taki sam model i dokładnie ten zam problem z opisu przy zainstaloanym systemie windows  7

Prosaid
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam podobny problem w swoim Lenovo, z tego co czytałem uszkodzona kamerka, mi do dziś się jej nie udało uruchomić, mase instalacji wszelakich sterowników.

 

Choć u was może być inaczej użyjcie programu Easy driver on sam znajduję odpowiednie sterowniki.

Edytowane przez Prosaid
kaszpirowsi8899
komentarz
komentarz (edytowane)

Wychodzi na to że polecony przez ciebie  program mi pomógł sterowniki których nie wykazywało wcześniej i w managerze pojawiła sie kamera  po aktualizacji zaczęła działać !

 

Dziękuje - nie zmienia to faktu że Lenovo zaniedbuje swoich użytkowników podając im śmieci  jest to mój trzeci Lenovo z którym sie męczę i ciągle chdi o sterowniki

Edytowane przez kaszpirowsi8899

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.