x-kom hosting

Tablet do 600zł

MrNygus
utworzono
utworzono

Witam szukam tabletu do czytania ebooków, oraz oglądania filmów. Używałbym go także do kilku innych aplikacji społecznościowych oraz do gier (długie czekanie w szkole). Musiałby nadrobić to czego mój Samsung xcover 2 nie daje rady(najgorszy telefon ever)-po zaistalowaniu messengera, fb i snapchata brak pamięci na cokolwiek, a zamulenie na maxa.

 

Mogą być propozycje używanych tabletów :)

Z góry dziękuję

Youki
komentarz
komentarz

Jaka przekątna ekranu Cię interesuję ? 

MrNygus
komentarz
komentarz

Nwm dokładnie, taka znośna do czytania i oglądania filmów :) 

Youki
komentarz
komentarz

Stricte do gier to najlepiej by było dołożyć do nVidia Shield Tablet 8 za te 820-850 zł

MrNygus
komentarz
komentarz

Nie no aż takich gier to nie wymagam :P Jakieś logiczne, nie wymagające zbyt dużych zasobów.

Youki
komentarz
komentarz

Mimo wszystko jednak 2 GB pamięci operacyjnej RAM znacznie poprawia komfort użytku czy multitasking, szczególnie jak piszesz, że chcesz już zawalić pamięć facebookiem, messengerem i innymi tego typu programami.

MrNygus
komentarz
komentarz

,,nVidia Shield Tablet 8" masz tu na myśli K1? Bo tylko takie widzę w sprzedaży :P

Youki
komentarz
komentarz

Tak. 

MrNygus
komentarz
komentarz (edytowane)

Poleciłbyś jakąś w miarę dobrą wstawkę? cena/jakość, bo słyszałem, że są wadliwe baterie w tym urządzeniu. + czy można włożyć kartę sim? 

A no i widzę, że transmisja tylko na karty nvidii, ja taka posiadam tylko na laptopie lenevo y50-70(niby gamerski) ale hmm, kinoconsole czy ten program pozwala zastąpić w pełni możliwości jakbym miał kartę nvidii? Bo na kompie też nie mam słabej karty, sapphire r9 280x

 

 

hmm no i prosiłbym może o jakąś inną alternatywę, jednak nie za drogą :P Trzeba kasę na auto zbierać... xd

Edytowane przez MrNygus
MrNygus
komentarz
komentarz

niema internetu? tylko wifi? Masakra odpada!

Youki
komentarz
komentarz

Modem 3G to dodatkowe koszta, co podnosi cene.

Karcok
komentarz
komentarz

MrNygus jeżeli mogę się wtrącić, to powiem ci tak.

Tablet ten kupiłem 20 stycznia, czyli mam go już 4 dzień, na poczatku myślałem że to jakiś fake czy coś, Tablet za 850zł ? I prezentuję wydajność lepszą o jakiegoś Galaxy S6 Edge czy też Note 4 ? To nie możliwe.

I byłem pewien że coś tu nie gra, potem się dowiedziałem dopiero że Nvidia wykorzystała swoją technologię graficzna Nvidia Keppler, czy też procesor Nvidia Tegra, co daje takiego kopa, że praktycznie na każdym benchmarku znaduję się na top 5 urządzeń z Android'em.

I według mnie, oczywiście to jest tylko moja opinia i ty się możesz z nią nie zgadzać, jak najbardziej to rozumiem, ale według mnie jest to aktualnie top 1 Tablet czy też urządzenie z Android'em w stosunku Cena, jakość/wydajność.

Osobiście byłem zszokowany że nie ma aktualnie Gry na Android'a która nie pójdzie na tym Tablecie, bo na nim pójdzie wszystko, Dzisiejszy problem tego tabletu jest taki, że posiada on System Android 6.0, Dlaczego jest to problem ? Niemniej jednak ten system jest jeszcze w fazie Beta, i np. Aplikacja WhatsApp nie działa na nim. czy też parę innych gier bo jest to nowy system.

Ale co jak co top 1 naprawdę.

Ale jeżeli ci zależy na 3G no to dupa, bo on nie ma wejścia na kartę SIM, to jest typowo tablet do gier, lecz do surfowania na internecie czy też e-booków nadaję się świetnie.

Baterii nie ma wadliwej, przynajmniej moja sztuka.

Zamawiana prosto z Nvidii.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.