x-kom hosting

Jak skonfigurować mikrofon w skype'ie?

Giosue
utworzono
utworzono (edytowane)

jak skonfigurowac swoj mikrofon??? Ja mam wbudowany w lapie

Edytowane przez naekana
zmiana nazwy tematu

Kamix
komentarz
komentarz

A nie działa ?

Pogłoś go w tym mixerze który jest jako głośniczek w tray'u.

Giosue
komentarz
komentarz

dziala ale chcialem zeby lepiej mnie bylo slychac bo tak troche slabo

sox91
komentarz
komentarz

To możesz jeszcze w ustawieniach skype podgłośnić.

EfektAxe
komentarz
komentarz

albo kup sobie taki maly bardzo czuly mikrofon na allegro albo taki normalny :P

zeniTh
komentarz
komentarz

możesz w ustawieniach zwiększyć jego czułość o 20dB

wchodzisz w menadżer urządzeń audio/ zakładka mikrofon i zwiększ czułość mikrofonu

  • 1 rok później...
kosek318
komentarz
komentarz

Witam Ja mam inny problem ale też ze słuchawkami kupiłem dwa tygodnie temu słuchawki z mikrofonem firmy LOGITECH i po tygodniu mikrofon zaczął mi nie działać nie wiem dlaczego gdy szukałem na w necie jakieś pomocy nic nie mogę znaleźć więc proszę was o pomoc gdy robię rozmowę testową na SKYPE nie słyszę mojego głos ale słyszę muzykę którą nagrywam poprzez portal ''YOU TUBE'' i słyszę cała muzykę którą nagrywam do rozmawiania ze znajomymi używam następujących programów : Ventrilo i Skype. Gram jeszcze w Counter Strike 1.6 nie wiem czy to ma jakieś powiązanie z tym ale dodam że chciałem przełączyć moje słuchawki z przedniej strony na tył komputera. Nie jestem żadnym geniuszem komputerowym więc proszę o pomoc nie wiem czy może to związek z nagrywaniem głosu ?? Proszę o pomoc mój numer GG to 15543636 lub pisać na E-MAIL kosek318@o2.pl z góry jestem wdzięczny za pomoc.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.