x-kom hosting

Laptop z Ameryki

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Dzięki za info o karcie i wireless :D

Sprzęcio też mnie się wydaje niezły za tą cenę, ale mam jeszcze ok 400$ do dołożenia, a jak nie dołożę to przepadną :D

Może lepszą nagrywarkę? A może lepiej jeszcze do proca dołożyć? no idea...

ciaciama
komentarz
komentarz

Może najlepiej lepszega proca i nagrywarke. A jak jest to większy dysk. Albo dokup Ipoda :D

EDIT

Możesz dokupić drugą baterie.

jarius
komentarz
komentarz

Ja bym się na twoim miejscu zapytał w twoim mieście czy w lapku dv9700t (pavilonie) nie dołożyliby Ci 4 giga ramca. Chyba wyjdzie taniej niż w stanach, więc warto zapytać. Zapytaj się też w tym sklepie można zakupić(dokupić) gwarancje na lapka u nich i na jakich jest to warunkach. (spróbuj w jakimś małym lokalnym sklepie i jakimś większym typu apollo) Za reszte kasy pokusiłbym się o tego najdroższego proca z napisem obok +300$. Dokup sobie zestawy z torbą, myszką i dodatkową batką. Zawsze może się przydać w gamowaniu podczas podróży :D

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Czyli c2d 2,5 GHz?

A nagrywarkę którą?

Sprawy z kompem chcę całkowicie załatwić w jednym serwisie.

O gwarancję zapytam się ich :D

jarius
komentarz
komentarz

oki :)

Mi chodziło o ten procesor na samym dole z numeracją zaczynającą się od 9xxx z 6 mb l2

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Złożyłem coś takiego

Components

? ? Genuine Windows Vista Home Premium (32-bit)

? ? Intel? Core 2 Duo Processor T9300 (2.50 GHz, 6 MB L2 Cache, 800MHz FSB)

? ? 17.0" WXGA+ High-Definition Ultra HP BrightView Widescreen Display (1440 x 900)

? ? 4GB DDR2 System Memory (2 Dimm)

? ? 512MB NVIDIA GeForce 8600M GS

? ? HP Imprint (Radiance) + Fingerprint Reader + Webcam + Microphone

? ? Intel? PRO/Wireless 4965AGN Network Connection and Bluetooth

? ? FREE Upgrade to 320GB 5400RPM SATA Dual Hard Drive (160GB x 2) from 250GB 5400RPM SATA Hard Drive!!

? ? Blu-Ray ROM with SuperMulti DVD+/-R/RW Double Layer

? ? No TV Tuner w/remote control

? ? High Capacity 8 Cell Lithium Ion Battery

? ? Microsoft? Works 9.0

Accessories

? ? HP Notebook Backpack

? ? HP Bluetooth Laser Mouse

Printers

? ? HP Free Printer

ta drukarka jest darmowa :lol: :lol: :P

Your running total

Price $2,453.96*

Instant rebate -$166.00

Mail-in rebate -$69.99

Total: $2,217.97

You saved 9.6%

Tylko nie wiem co z tymi rabatami :D i gwarancją. Ale to ich najprawdopodobniej się zapytam

Pogrubione elementy są zmienione lub dodane w porównaniu z poprzednią moją propozycją :lol:

Na koniec oceńcie zestawik, piszcie jeszcze jakieś uwagi i można temat zamknąć. Po zamknięciu leeeeecą + :D:D:D

ciaciama
komentarz
komentarz

Nie no laptopek super. Lepiej już chyba nie można. Bardzo fajna nagrywareczka :D

jarius
komentarz
komentarz

lol dzieks stary Normalnie ja to będę kupował na początku lipca laptopa tego i jak będzie jeszcze taka promocja to dzięki tobie ją zgarne :D:D

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

Mam jeszcze 1 pytanko dotyczące grafy.

Wg http://www.notebookcheck.pl/Mobilne-karty-...gow.1174.0.html

Moja dotychczasowa karta to

38 NVIDIA GeForce Go 7600

a ta w nowym lapku to

31 NVIDIA GeForce 8600M GS

Jak widać jest tylko 7 miejsc wyżej w rankingu. Czy zauważę jakąś znaczącą różnicę w grach? No i czy pójdą mi na nowym sprzęcie gry typu Witcher, Crisis?

Z tego co widziałem to tak, ale ta karta troche poddaje moją myśl w wątpliwość

EfektAxe
komentarz
komentarz

przejdzmy najpierw do tego ze na lapkach sie nie gra ale, mysle ze crisis ci pujdzie na tym kompie ale za duzo nieoczekuj bo lapki nie sa do grania :P

ciaciama
komentarz
komentarz
Jak widać jest tylko 7 miejsc wyżej w rankingu. Czy zauważę jakąś znaczącą różnicę w grach? No i czy pójdą mi na nowym sprzęcie gry typu Witcher, Crisis?

Na max detale nie licz, ale myślę że te gry powinny pójść.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz
przejdzmy najpierw do tego ze na lapkach sie nie gra

Wiem. Ale stacjonarka odpada (powody kilkanaście postów wcześniej), a pograć sobie lubię, więc nie mam innego wyjścia :)

pujdzie

chyba pójdzie

nieoczekuj

nie oczekuj

Ale na średnich i płynnie powinny iść, tak???

ciaciama
komentarz
komentarz
Ale na średnich i płynnie powinny iść, tak???

Ludziom chodzi. Ale wiesz jak to bywa.

Sebastian Skrzypek
komentarz
komentarz

A czy ktoś się orientuje jak z klawiaturą jest??

Z tego co wiem to amerykanie mają system qwerz a my qwert. Czy będzie mżliwośc wymiany?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.