x-kom hosting

Problem z soft-em w HP Compaq nx7400

Rabol
utworzono
utworzono

Mam pewien problem z moim laptopem. Miałem zainstalowany seryjny system dołączony do lapka WinXP Home oraz Linuxa Mandrive 2007. Musiałem zainstalować nową kopie systemu Windows i po tej instalacji wystapił pewien problem. Po włączeniu laptopa zostaje wyświetlone okno startowe oraz następne okno z Emergy Recovery, po czym normalnie powinno wyskoczyć boot menu. Nie wyskakuje. Chciałem popróbować wyczyścić MBR ale jak próbuje odpalić konsole odzyskiwania z płyty z WInXP Prof to wyskakuje komunikat, że dysk twardy nie został wykryty. Odpalając system z live cd (Linux Knopix) dysk jest normalnie widoczny, partycje posiadają dane i jest ok. Jak mogę rozwiązać mój proglem, może ktoś miał podobną sytuacje. Z góry dziekuję za pomoc.

szczepan522
komentarz
komentarz
jak próbuje odpalić konsole odzyskiwania z płyty z WInXP Prof

zrób to jeszcze raz tylko w BIOS wyłącz coś takiego jak SATA native mode

Rabol
komentarz
komentarz

Udało sie naprawić MBR tylko mam dalej jeden problem. Jak przywrócić okno z "Press F11 for Emergy Recovery" Przed bootowaniem systemu. Po wyczyszczeniu MBR-u od razu laptop chce ładować system. Jak to można zmienić.

Pozdr

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.