x-kom hosting

Razer Kraken 7.1 CHROMA

Paw565
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Poszukuję kogoś kto posiada te słuchaweczki. Jestem nimi zainteresowany. Głównie nurtuje mnie pytanie czy są jak "cegła na głowie", bo warzą 340g. Pozdrawiam!

Edytowane przez Paw565

LogitFix
komentarz
komentarz

Odpustowy świecący chłam o ergonomii dostosowanej do łbów gimbazjalistów albo chińczyków.

Paw565
komentarz
komentarz

Czemu atakujesz je takim hejtem? Posiadasz je?

LogitFix
komentarz
komentarz

Czemu? Bo są gówniane.
Miałem i wydałem.

 

W cenie tego badziewia można dostać o wiele lepszy headset a o samych słuchawkach (bez mikrofonu) nie wspomnę.


Poza tym mało było już takich tematów na tym forum? Nie jest świętą krową i skoro miałeś pojęcie tutaj się zarejestrować to równie dobrze możesz użyć wyszukiwarki.

Paw565
komentarz
komentarz

Czemu? Bo są gówniane.
Miałem i wydałem.

W cenie tego badziewia można dostać o wiele lepszy headset a o samych słuchawkach (bez mikrofonu) nie wspomnę.

Poza tym mało było już takich tematów na tym forum? Nie jest świętą krową i skoro miałeś pojęcie tutaj się zarejestrować to równie dobrze możesz użyć wyszukiwarki.

Co oznacza, że są "gówniane"? Co dokładnie ci w nich nie pasowało? Czy są bardzo ciężkie? Jaki inny headset proponujesz?
szagus
komentarz
komentarz

Kingston HyperX Cloud albo Superlux HMC631.

Mówiąc gówniane kolega ma na myśli, że dobre słuchawki za 1/3 ceny Razerów zagraja od nich lepiej.

Paw565
komentarz
komentarz

Interesują mnie tylko słuchawy na USB.

maciej0121
komentarz
komentarz

Paw jak dla mnie głupie posunięcie bo najlepsze słuchawki są na minijack i możesz dużo stracić na tym, że musisz mieć je na USB. Przy okazji nasuwa się pytanie, dlaczego interesują Cię słuchawki tylko USB?

Paw565
komentarz
komentarz

Paw jak dla mnie głupie posunięcie bo najlepsze słuchawki są na minijack i możesz dużo stracić na tym, że musisz mieć je na USB. Przy okazji nasuwa się pytanie, dlaczego interesują Cię słuchawki tylko USB?

Po prostu mam kiepską karte dźwiękową, a na kupno osobnej budżet nie pozwoli. Słucham propozycji słuchawek na USB.
LogitFix
komentarz
komentarz

Ile razy trzeba pisać, że ten pendrajw na USB jest jakości gówna?

Zresztą wystarczy wpisać w google sraken usb problem żeby się o tym przekonać.

 

Ciul tam, idź do marketu i kup se bele co. Skoro A4 tech jest szczytem ideału według Ciebie to inny badziew na USB będzie tylko lepszy.

Paw565
komentarz
komentarz

Ile razy trzeba pisać, że ten pendrajw na USB jest jakości gówna?
Zresztą wystarczy wpisać w google sraken usb problem żeby się o tym przekonać.

Ciul tam, idź do marketu i kup se bele co. Skoro A4 tech jest szczytem ideału według Ciebie to inny badziew na USB będzie tylko lepszy.

Czy twój mózg nie pojmuje co napisałem wyżej?! MAM KIEPSKĄ DŹWIĘKÓWKĘ, WIĘC SŁUCHAWY NA JACKA ODPADAJĄ, A NA OSOBNĄ DŹWIĘKÓWKĘ BUDŻET NIE POZWOLI Dotarło?! To teraz słucham propozycji słuchawek na USB.
LogitFix
komentarz
komentarz (edytowane)

A czy Twój mózg ma włączony tryb "tylko do odczytu"?

Na USB badziewia wszystkie grają tak samo. Kup coś, co jest bardziej kolorowe i więcej gimbusów na YT używa ;)

Edytowane przez LogitFix
szagus
komentarz
komentarz

Mówiąc inaczej karty dźwiękowe dołączane do słuchawek, wyglądające jak pendrive, grają tak samo albo słabiej niż większość kart zintegrowanych.

Kupujesz słuchawki za 400zł i twierdzisz, że nie masz na kartę? W tej cenie kupisz zestaw Asus Xonar U3 + Superlux HMC631 (a może nawet Kingston HyperX Cloud), który zagra 5x lepiej niż te Razery.

lc0ne
komentarz
komentarz

Witam, miałem przyjemność z tymi słuchawkami i to był najgorszy zakup jakiego dokonałem w ostatnim czasie... Męczyłem się z nimi około 3 miesiące po czym udało mi się je odsprzedać... Nie mówię, że Razer jest zły, bo używam ich sprzętu i jestem zadowolony, ale te słuchawki za tą cenę to porażka.

 

Po pierwsze jakość dźwięku w grach jest do przyjęcia, efekt 7.1 nawet jako tako sobie radzi, aczkolwiek nie ma szału w porównaniu ze stereo, do muzyki się kompletnie nie nadają. Chyba, że jesteś jednym z tych, którzy nie słyszą różnicy pomiędzy słuchawkami za 20zł i za 2000zł.

 

Po drugie wygoda w użytkowaniu. Duży ścisk wywołuje dyskomfort po niedługim użytkowaniu, nie mówiąc już o kilkugodzinnym graniu.

 

Po trzecie jakość wykonania.

 

Za tą cenę kupisz naprawdę dobry, alternatywny headset. Niezłym pomysłem jest zakup używanej dźwiękówki i tańszego headsetu bo to po prostu lepiej zabrzmi i na pewno będziesz zadowolony. Posłuchaj co mówi szagus bo dobrze mówi. Nie chce Ci zrobić na złość tylko dobrze doradzić. Skoro pytasz to pewnie oczekujesz odpowiedzi. Jeśli chcesz usłyszeć poklask dla wyboru Krakenów to raczej źle trafiłeś.

 

Jako były użytkownik dobrze Ci radzę, kieruj się w tym przypadku rozsądkiem. Nie zawsze to co fajnie wygląda spełni twoje oczekiwania :)

Paw565
komentarz
komentarz

Witam, miałem przyjemność z tymi słuchawkami i to był najgorszy zakup jakiego dokonałem w ostatnim czasie... Męczyłem się z nimi około 3 miesiące po czym udało mi się je odsprzedać... Nie mówię, że Razer jest zły, bo używam ich sprzętu i jestem zadowolony, ale te słuchawki za tą cenę to porażka.

Po pierwsze jakość dźwięku w grach jest do przyjęcia, efekt 7.1 nawet jako tako sobie radzi, aczkolwiek nie ma szału w porównaniu ze stereo, do muzyki się kompletnie nie nadają. Chyba, że jesteś jednym z tych, którzy nie słyszą różnicy pomiędzy słuchawkami za 20zł i za 2000zł.

Po drugie wygoda w użytkowaniu. Duży ścisk wywołuje dyskomfort po niedługim użytkowaniu, nie mówiąc już o kilkugodzinnym graniu.

Po trzecie jakość wykonania.

Za tą cenę kupisz naprawdę dobry, alternatywny headset. Niezłym pomysłem jest zakup używanej dźwiękówki i tańszego headsetu bo to po prostu lepiej zabrzmi i na pewno będziesz zadowolony. Posłuchaj co mówi szagus bo dobrze mówi. Nie chce Ci zrobić na złość tylko dobrze doradzić. Skoro pytasz to pewnie oczekujesz odpowiedzi. Jeśli chcesz usłyszeć poklask dla wyboru Krakenów to raczej źle trafiłeś.

Jako były użytkownik dobrze Ci radzę, kieruj się w tym przypadku rozsądkiem. Nie zawsze to co fajnie wygląda spełni twoje oczekiwania :)

Dobrze, dziękuję za opinię. Narazie zostane przy A4Tech. Nie są takie złe. Ale za to wymienię sobie myszkę. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.