x-kom hosting

Bardzo cichy dźwięk w słuchawkach

deliveryguy
utworzono
utworzono

Od kilku miesięcy posiadam słuchawki Creative Fatality. Ogólnie sprawowały się dobrze, ale od kilku dni zachowują się jakby były przyciszone. Wszędzie gdzie się da zwiększyłem głośność na maksa i gdy włączam filmik czy cokolwiek co ma dźwięk, słyszę jedynie tak jakby osoba mówiąca na filmiku szeptała, nie da się rozróżnić słów i ogólnie ledwo cokolwiek słychać. Podłączone są do dobrego wejścia, bo nic nie zmieniałem, a wtyczka jest mocno wciśnięta, więc na pewno nie jest to wina źle podłączonych słuchawek. Komputera ani nic ogólnie nie zmieniałem tylko z dnia na dzień zaczęły właśnie tak cicho działać. Orientuje się ktoś w czym może być problem?

szagus
komentarz
komentarz

Być może w ustawieniach karty dźwiękowej masz zaznaczoną opcję "automatycznej kontroli głośności" albo czegoś w tym stylu.

mwoleyko
komentarz
komentarz

Sprawdź pełen panel urządzeń dźwiękowych i zobacz, czy żaden suwak nie jest za bardzo obniżony.

deliveryguy
komentarz
komentarz

sprawdziłem wszystko i wszędzie jest na maksa, a tak swoją drogą to zauważyłem, że mikrofon, który jest przy słuchawkach również przestał działać. Pewnie słuchawki do wyrzucenia w takim razie, no chyba że macie jeszcze jakiś pomysł

szagus
komentarz
komentarz

Sprawdź je wcześniej gdzieś indziej i zobacz czy tam działają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.