x-kom hosting

[do 300zł] Dysk przenośny USB 3.0 2.5" 1TB

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: UnnamedPlayer ,
Ka4m3n
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Szukam dysku przenośnego, który będzie służył do przetrzymywania gier oraz grania w nie z tego dysku.

Najlepiej USB 3.0, ponieważ jest większy przesył danych - który wpływa na komfort rozrywki.

 

Dodam, że najlepiej 1TB :)

Pozdrawiam.

Edytowane przez Ka4m3n

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

WD My Passport Ultra, jak dobrze poszukasz to kupisz go nawet taniej niż za 300zł.

Szukam dysku przenośnego, który będzie służył do przetrzymywania gier oraz grania w nie z tego dysku.

To co Ty masz za sprzęt ?

Ka4m3n
komentarz
komentarz

http://www.x-kom.pl/p/245351-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-8-i5-5200u-8gb-240ssd-dvd-gt940m.html?partnerid=100698762&sm12=NDY%3D&ts=1447368888&token=a94eb7bb9858a878b2c56195565dee30

 

240 GB SSD :P

 

Samo GTA V zajmuje 80GB. Mam Dwie partycje.

Mam jeszcze zainstalowane The Sims 4, Wiedzmin 1 & 2 oraz CoD GHOST :P takze dysk jest zapelniony.

 

Odnośnie dysku, to wlasnie nad nim myślałem. Czy jest możliwość o pokazanie linku? Poniewaz jest wiele opcji do wyboru, więc pytam fachowcow :)

 

Pozdrawiam.

  • Rekomendowana odpowiedź
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Ka4m3n
komentarz
komentarz

Dziekuje :) Kupuje ten co wyzej ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.