x-kom hosting

Jaką karte graficzną wygrać ?

Rogaty90
utworzono
utworzono

Moj budzet to około 900 zł.Myślałem na kupnem MSI GeForce 960 OC 2 GB ale ostatnio przeglądając karty zauważyłem karte 4 GB Gigabyte GeForce Gtx 960 OC i nie wiem którą wybrać i która bedzie lepiej chodzić. Co o tym myślicie i czy moze doradzacie mi jakąś inna karte w podobnym przedziale cenowym ? I chodzi mi tez o to ,żeby karta dobrze dziłała z pozostałymi elementami komputera.

Sprzęt ktory chce kupic 

Procesor:Procesor Intel CORE i5-4460 3.20GHz

Płyta główna: Płyta główna Gigabyte GA-H81M-HD3, H81, DualDDR3-1600, SATA3, HDMI, mATX 

Pamięć ram:Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz 

Zasilacz:

Zasilacz Zalman 600W 80+ ATX12V 2.3   

Youki
komentarz
komentarz

Wersja 4 GB przy niewielkiej dopłacie jest znacznie opłacalniejsza.

  • Dobra wypowiedź 1
rafalluz
komentarz
komentarz

I zamiast Zalmana wziąłbym coś sprawdzonego, jak Thermaltake Smart SE 530W albo Antec VPF 450.

  • Dobra wypowiedź 1
Frog1985
komentarz
komentarz

Nowy Radeon R9 380 (...ewentualnie geforce gtx 960 4gb) lub uzywane: Radeon r9 290/geforce gtx 780 dobrze poszukasz.

  • Dobra wypowiedź 1
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

GPU masz w dobrej cenie EVGA GeForce GTX 960 SSC ACX 2.0+ 4GB DDR5 128bit (1342/7100)

Co do zasilacza to tak jak wyżej, za 190zł masz dużo lepszego elektrycznie Anteca VPF 450, zapas mocy będzie aż nadto.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.