x-kom hosting

i5 4460 vs. i5 6500

Pontiac3800
utworzono
utworzono

Witacie,

 

Przymierzam sie do zakupu nowego komputera lecz problem sprawia mi dobór procesora między i5 4460 a i5 6500. Zależy mi na tym, by zestaw "starczył" na jak najdłużej bez inwestowania kolejnych pieniędzy za 2-3 lata. Jaka jest różnica miedzy tymi procesorami? Warto dokładać do Skylake i DDR4? 

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

 

Przepraszam, jeśli temat w złym dziale , zastanawiałem się, aby dodać go do "Zestawy komputerowe" ale ma kłopot tylko z doborem LGA a nie całym zestawem więc dodałem go tutaj  ;>

 

 

Youki
komentarz
komentarz

10-13% średnio przy tym samym zegarze.

Pontiac3800
komentarz
komentarz

Róznica nie jest jakaś powalająca xd Szcerze to niewiem czy warto dopłacać te 200-300PLN do zestawu i mieć technologię "na zaś'' ; 2133mhz ddr 4 nowsza generacja procka itp,  czy i5 4 generacji starczy mam zachwostkę.

Luke Łałi
komentarz
komentarz

Ja mam i nie narzekam. W battlefield 4 na ultra detalach ( razem z gtx 970 ) w full hd ( na multi ) mam średnio 110 FPS. Ogólnie to sprawdza sie zacnie :D

Pontiac3800
komentarz
komentarz

ja też mam monitor full hd jednakże na gtx970 nie stać mnie, będzie gtx 960 :D Wyliczyłem,że róznica w zestawach wynosi 125PLN (oczywiscie Skylake wiecej o te 125) więc mniej o wiele niz sadzilem.Chyba się skusze, co myslicie?:D w koncu to ma byc zestaw wybiegający troche w przyszłośc a nie "na teraz" :D

Youki
komentarz
komentarz

Jak generalnie nie jest to kosztem niczego innego to można dopłacić. :) 

Luke Łałi
komentarz
komentarz

Jeszcze spytam- jaką karte gtx 960 chcesz kupic?

OskarOski
komentarz
komentarz

ASUS strix ftw

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.