x-kom hosting

problem Dell Inspirion 3537 ADM Radeon 8850M

pelak28
utworzono
utworzono (edytowane)

Witajcie,

 

Karta graficzna w jaką został wyposażony ten laptop to Radeon HD 8850M, problem polega na tym, że po ostatnie aktualizacji sterowników ze strony producenta wykrywa mi kartę graficzna o nazwie Radeon R9 265X. Nie mam pojęcia dlaczego ta jest. Podczas instalacji tego sterownika - Windows Defender wykrył jakiegoś wirusa i myślę, że usunął jakieś pliki podczas instalacji po czym gdy zamykam klapę i po otworzeniu jej ekran laptopa jest czarny ale dalej pracuje laptop. Tak samo jest też gdy go zamknę to ekran staje się ciemny lecz dalej pracuje. O co tutaj chodzi? Poniżej przedstawiam co to za sterownik który zainstalowałem.

 

http://support.amd.com/en-us/download/mobile?os=Windows+8.1+-+64   

Edytowane przez pelak28

Youki
komentarz
komentarz

Jak zainstalujesz sterowniki ze strony HP to tak samo Ci wykrywa ? 

pelak28
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie mogę znaleźć. Ale widzę że inni użytkownicy tego laptopa normalnie funkcjonują na tym sprzęcie. Poniżej przedstawiam filmik z gry. Posiadam taki sam sprzęt jak ten gość. U wszystko normalnie funkcjonowało tylko po wyłączeniu komputera ekran robił się czarny ale on dalej pracował.

 

https://www.youtube.com/watch?v=u_NZx7gDA8s

Edytowane przez pelak28
Youki
komentarz
komentarz

Nie mogę znaleźć.

Podaj dokładny model, bo 3537 to seria.

pelak28
komentarz
komentarz

Podaj dokładny model, bo 3537 to seria.

Dell Inspirion 15 3537 (3537-7106)

Paw565
komentarz
komentarz

Przeinstaluj stery i wymień tego krzykliwego defendera najlepiej na AVG :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.